Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice zdolali Vrbové, Trebaticiam vystrieľal body Miklovič

Boleráz doma inkasoval od Partizánskeho štyri góly.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Zápas Lehota pod Vtáčnikom – Trebatice rozhodol jediný hráč – Ľuboš Miklovič. Skóre otvoril prvým gólom už v 9. minúte, v druhom polčase pridal ďalšie tri a postaral sa tak o výsledok 0:4.

Domáci dohrávali záver zápasu bez vylúčeného Belanca, ktorý inkasoval najskôr žltú kartu za sotenie súpera a v závere musel predčasne pod sprchy za nešportové správanie smerom k rozhodcovi.

Jaslovské Bohunice si víťazstvo nad Vrbovým zabezpečili až v druhom polčase gólmi z pokutového kopu a zo štandardnej situácie. Najskôr skóroval Buchanec a o druhý gól sa postaral Juriš.

Hlohovec sa so susedom v tabuľke, Domanižou, o body podelil, aj keď po prvom polčase viedol už 2:0.

Skóre otvoril už v 9. minúte Veľký, druhý gól pridal Krajinčák. Zo strany domácich to bolo všetko, v druhej časti hry góly strieľali už len hostia. Najskôr Lednický a v samom závere na konečných 2:2 vyrovnal Košút.

4. liga – 29. kolo:

Lehota pod Vtáčnikom – Trebatice 0:4 (0:1)
Góly: 9., 47., 54. a 68. Miklovič
ČK: 78. Belanec (Lehota)
TREBATICE: Palkech – Filin, Miklovič, Matyáš, Kirka, Machač, Valo, Směřička, Šurin, Hečko, Klačman (Veselý)

Jaslovské Bohunice – Vrbové 2:0 (0:0)
Góly: 54. Buchanec, 83. Juriš
JASLOVSKÉ BOHUNICE: Matejkovič – Poláček, Juriš, Zemko, Kaniščák, Hlavatovič, Kadlečík, Buchanec, Krajčovič, Zolvík, Balun (Machovič, Morvay, Kocan)
VRBOVÉ: Jedlička, Dlhý, Kaman, Srnec, Strecký, Hazda, Gažík, Sumer, Červenka, Balcír, Železník (Virág, Blaško, Kurinec)

Boleráz – Partizánske 0:4 (0:1)
Góly: 7., 49., 56. a 59. Kučera
BOLERÁZ: Vahalík – Klačo, Mackovčín, Mir. Daniš, Mikinič, Vangel, Dubec, Líška, Loskot, Milinkovič, Kitta (Kollár, Lošonský, Mar. Daniš)

Hlohovec – Domaniža 2:2 (2:0)
Góly: 9. Veľký, 31. Krajinčák – 66. Lednický, 90. Košút
HLOHOVEC: Horváth – Mesároš, Domasta, Čulák, Blaško, Andrássy, Zelenka, Veľký, Janík, Barborík, Krajinčák (Cholp, Cabadaj, Suchánek)

Prievidza – Trenčianske Stankovce 3:2

Prečín – Bánovce nad Bebravou 0:3

Voľno: Myjava, Častkovce

1    Spartak Myjava                                        25     17     3     5       58:20      54     18
2   OK Častkovce 25 15 4 6 44:22 49   13
3   Jaslovské Bohunice 25 14 5 6 44:32 47   8
4   FK TEMPO Partizánske 26 12 8 6 50:32 44   5
5   FC Slovan Hlohovec 25 12 4 9 43:44 40   1
6   TJ Partizán Domaniža 25 11 6 8 37:35 39   3
7   OŠK Trenčianske Stankovce 25 10 7 8 52:24 37   1
8   TJ Slavoj Boleráz 25 10 6 9 35:29 36   -3
9   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 25 8 5 12 33:40 29   -10