Futbal, 3. liga: Malženice bodovali naplno, rezerva Spartaka prehrala

Malženice v desiatom kole tretej ligy západ zdolali béčko Zlatých Moraviec/Vrábiel 2:1. Dynamo malo výborný vstup do zápasu, keď v 9. minúte otvoril skóre Sekera a v 24. minúte pridal druhý zásah Rehák. Hostia reagovali v 56. minúte Brazílčanom Calvacantem, vyrovnať ale už nedokázali.

Tomáš Juriš (pri lopte) sa po letnom príchode udomácnil v zostave Malženíc. Foto: Eleonóra Szombatová

Rezerva Spartaka v Červeníku nestačila na Nové Mesto nad Váhom. V 71. minúte poslal hostí do vedenia Lukáš Šebek a v 84. pečatil výsledok na 0:2 odchovanec Spartaka Rapavý.

Vedúca Myjava zvládla neľahký zápas s Lednickými Rovňami, na ihrisku súpera vyhrala 4:1.

Na druhé miesto sa po víťazstve2:1  v Gabčíkove vyšvihla Považská Bystrica.

3. LIGA – 10. KOLO:

Malženice – Zlaté Moravce/Vráble B 2:1 (2:0)

Góly: 9. J. Sekera, 24. Rehák – 56. Calvacante

MALŽENICE: Planický – Juriš, Jakubička, Beseda (46. Lančarič), Kovársky, Rehák, Magdolen, Balážik (87. Lovás), Dvorák (73. Halmo), Krajčovič, J. Sekera (79. Železník)

Spartak Trnava juniori – Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:0)

Góly: 71. L. Šebek, 84. Rapavý

SPARTAK: Urminský – Drozda (79. Martinka), Grík, Daniel, Chukwudi (62. Drobena), Pavlovčík (52. Kareem), Horvát, Mihálek, Oršula, Kelemen, Yilmaz (66. Bencz)

10   TJ Družstevník Veľké Ludince 10 4 0 6 15:16 12   -3
11   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B    10    3    2    5      14:18      11        -1
12   FC Spartak Trnava B 10 3 1 6 9:18 10   -5
13   FC Slovan Galanta 10 2 3 5 9:12 9   -3
14   AFC Nové Mesto nad Váhom 10 2 3 5 6:12 9   -6
15   FKM Nové Zámky 10 2 3 5 9:23 9   -9
16   KFC Kalná nad Hronom 10 1 2 7 11:21 5   -10