Do kina Hviezda prídu v sobotu známe bábky Hanička a Murko

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 15.11.2019
https://www.trnavskyhlas.sk/c/27246-do-kina-hviezda-pridu-v-sobotu-zname-babky-hanicka-a-murko/do-kina-hviezda-pridu-v-sobotu-zname-babky-hanicka-a-murko.htm

Dva roky uplynuli odvtedy, čo populárne bábky Hanička a Murko vydali svoje prvé CD. Odvtedy si ich obľúbili tisícky detí, ktoré počúvajú ich pesničky, chodia sa vyjašiť na ich veselé koncerty a sledujú ich pesničkové klipy a vzdelávacie videá na YouTube (viac ako 17 miliónov videní) a na Detskej televízii RiK (relácia Hanička a Murko pre najmenších).

 

Práve vyšlo druhé CD Haničky a Murka “Pesničky pre škôlkarov 2”, na ktorom ich fanúšikovia nájdu nové autorské pesničky na témy, ktoré deti potešia, ako napr. Princezné, Hasiči či Zúbok.

 

So svojim novým CD vyrazili Hanička a Murko a ich dvaja veľkí kamaráti na svoje tretie samostatné koncertné turné. Navštívia 19 miest vo všetkých regiónoch Slovenska a túto sobotu zavítajú aj do Trnavy.

 

Nová pesnička - Poď športovať:

 

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa na ňom môžu poriadne vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka.

 

Okrem nových pesničiek zaznejú aj štyri najväčšie hity z prvého CD, medzi nimi najobľúbenejšie pesničky Autá a Ika-tika-gymnastika.

 

Známa pesnička s Mišom Hudákom:

 

Ak chcete Haničku a Murka vidieť koncertovať naživo, príďte v sobotu 12. októbra o 16:00 do Kina Hviezda v Trnave. Vystúpenie trvá hodinu a je určené predovšetkým malým deťom v škôlkarskom veku.

 

Spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček Murkove lízatko a tiež nálepku Haničky a Murka.

 

Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na nové CD Pesničky pre škôlkarov 2.

 

Vstupenky je možné kúpiť TU.

reklamný článok | 9.10.2019 | Trnava | https://www.trnavskyhlas.sk