Na futbalovom štadióne bude spartakovská akcia pre celú rodinu

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/27250/na-futbalovom-stadione-bude-spartakovska-akcia-pre-celu-rodinu.htm

Futbalový život sa v Trnave nezastaví ani počas reprezentačnej prestávky. Spartak Trnava pripavuje v City Arene - Štadióne Antona Malatinského na sobotu 12. októbra Family day. Ako už z názvu vyplýva, pôjde o akciu pre celé rodiny.

Plagát k podujatiu. Zdroj: organizátori

 

Program sa začne o 13:00 zápasom kategórie U13 medzi domáci spartakovcami a Nitrou. Popritom budú prebiehať prehliadky štadióna pre záujemcov, ktoré budú začínať o 13:00, 13:20 a 13:40.

 

Od 14:00 sa môžu tešiť deti na súťaže pri fanshope. V mixzóne, kde sa stretávajú obvykle po zápasoch hráči s novinármi, sa o 14:30 uskutoční autogramiáda súčasných a bývalých hráčov Spartaka.

 

O 15:30 sa začne zápas medzi ultras fanúšikmi a starými pánmi Spartaka (nastúpiť majú hráči ako Hluško, Filip, Gašparík st., Ekhardt,...).

 

To už bude v plnom prúde dražba predmetov s futbalovou tematikou, ktoré venujú súčasní aj bývalí trnavskí futbalisti. Ako informoval koordinátor pre styk s fanúšikmi Spartaka Anton Krippel, výťažok z dražby venujú pre novorodenecké oddelenie trnavskej fakultnej nemocnice.

 

"Počas celej akcie bude nachystané občerstvenie pre deti a rodičov ako napr. guláš, sladkosti, džúsy a nealko. Deti sa budú môcť dať ostrihať u kaderníčky, dospelí budú môcť popritom ochutnať vína," uviedol Krippel.

 

Vstup na akciu je bezplatný.

Ján Král | 9.10.2019 | FC Spartak Trnava | https://www.trnavskyhlas.sk