Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice otočili zápas s Vrbovým, naplno zabral aj Boleráz

Vrbové ukázalo v prvom polčase v Jaslovských Bohuniciach, prečo mu patrí druhá priečka tabuľky. Dobrý výkon podporil vedúcim gólom Kaman. Lenže cez polčas domáci tréneri prestriedali, na hrot poslali pôvodným povolaním stopéra Banoviča, Jaslovské Bohunice pridali, razom boli lepším tímom a napokon duel vyhrali. Dva góly strelili po akciách z ľavej strany, keď na päťke zakončoval najprv Zolvík a neskôr efektnou zadovkou Machovič. Gólovú bodku na 3:1 dal po štandardke Machoviča hlavičkou na prvej tyči Zemko. Hostí môže mrzieť, že po zmene strán nepremenili dve veľké šance, dej duelu by bol možno iný.

Martin Machovič (v ružovom) opäť potvrdil, že kapitánsku pásku v Jaslovských Bohuniciach nenosí len tak pre nič za nič. V zápase jeden gól dal a na jeden prihral. Foto: Ján Král

Častkovce jasne triumfovali v Dolných Vesteniciach a zvýšili svoj náskok na čele tabuľky na deväť bodov.

Boleráz si až nečakane ľahko poradil doma s Trenčianskymi Stankovcami. Už v prvom polčase viedol 2:0 gólmi Kollára a Vangela, na začiatku druhého pridali ďalšie dva Németh a jeden z najlepších strelcov ligy Tomáš Bagi. Trenčianske Stankovce boli podľa postavenia v tabuľke favoritom, v Boleráze však neskórovali ani raz.

Hlohovec zostáva aj po jedenástom kole bez víťazstva. V zápase s Partizánskym prehral len rozdielom jedného gólu. Okrem bodov prišiel aj o jedného hráča, v závere zápasu musel ihrisko opustiť za sotenie súpera počas prerušenej hry Andrassy, ktorý už predtým videl žltú kartu.

V zápase Gbely – Trebatice domáci zvládli úlohu favorita a vyhrali 2:0.

4. liga - 11. kolo:

Jaslovské Bohunice - Vrbové 3:1 (0:1)
Góly: 60. Zolvík, 75. Machovič, 85. Zemko - 9. Kaman
J. BOHUNICE: Matejkovič - Kolarovič, Janso, Poláček, Buchanec, Machovč, Krajčovič, Demovič, Zolvík, Zemko, Hlavatovič (Nemček, Banovič, Kadlečík, Lukovič)
VRBOVÉ: Horváth - Šarudi, Virág, Kaman, Kusý, Srnec, Strecký, Macho, Troják, Dubovský, Brezina (Šimor)

Hlohovec - Partizánske 0:1 (0:1)
Góly: 21. Blaho
ČK: 81. Andrássy (Hlohovec)
HLOHOVEC: Janček - Bohunický, Veľký, Andrássy, Dreval, Izakovič, Rokošný, Janík, Kolobov, Farkaš, Morvay (Laboš, Michálek, Maksymchuk, Vidovič)

Gbely - Trebatice 2:0 (1:0)
Góly: 37. a 47. Nemec
TREBATICE: Palkech - Bartošek, Matyáš, Kirka, Hečko, Filin, Směřička, Machač, Klačman, Prosňanský, Jakubek (Valo, Masár, Šurin)

Boleráz - Trenčianske Stankovce 4:0 (2:0)
Góly: 29. Kollár, 36. Vangel, 51. Németh, 56. Bagi
BOLERÁZ: Jedlička - Klačo, Blaško, Daniš, Kollár, Sedlák, Vangel, Bagi, Németh, Líška, Loskot (Mackovčín, Krajinčák, Dubec, Milinković, Hodulík)

Dolné Vestenice - Častkovce 0:5

Bánovce nad Bebravou - Domaniža 2:2

Lehota pod Vtáčnikom - Kvašov 5:1

Prečín - Prievidza 1:3

1       OK Častkovce                                             11   10  1   0     35:8       31      13
2   MFK Vrbové 11 7 1 3 34:20 22   7
3   FK TEMPO Partizánske 11 7 1 3 25:20 22   4
4   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 11 6 3 2 26:16 21   6
5   OŠK Trenčianske Stankovce 11 7 0 4 21:15 21   3
6   TJ Slavoj Boleráz 11 6 2 3 26:17 20   5
7   Jaslovské Bohunice 11 6 1 4 20:16 19   1
8   TJ Nafta Gbely 11 5 2 4 28:20 17   2
9   MFC Spartak Bánovce nad Bebravou 11 4 3 4 21:17 15   -3