VIDEOKLIP: Bystrík banda urobila vianočnú pesničku s detským speváckym zborom

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/27580-videoklip-bystrik-banda-urobila-vianocnu-pesnicku-s-detskym-spevackym-zborom/videoklip-bystrik-banda-urobila-vianocnu-pesnicku-s-detskym-spevackym-zborom/

Bystrík banda sa v Trnave teší veľkej obľube. Kapela pomenovaná po spevákovi skupiny za krátky čas vypredala v decembri dva koncerty, ktoré sa uskutočnia v Synagóga café 7. resp. 21. decembra. Určite na nich zaznie aj nová skladba z Bystríkovej hudobnej dielne s názvom Čas vianočný.

V pesničke počuť aj detské hlasy. Foto: archív BB

 

Pesničku nahral „bystríkovci“ spoločne s detským speváckym zborom zo Súkromnej základnej umeleckej školy z Trnavy. 

 

Sprevádza ju príjemný videoklip, ktorý vytvoril v spolupráci s Andrejom Šiškom z Cone.visual štúdia. Objavia sa v ňom aj deti členov skupiny.

 

,,Vianoce sú pre mňa najkrajším sviatkom a odkedy máme deti, tak ich prežívame ešte viac intenzívnejšie. Milujem vianočnú atmosféru, ten pokoj Štedrého večera a dobro, ktoré v nás vyvoláva. Aj o tom je naša nová pieseň. Čas vianočný je našou prvou vianočnou pesničkou a teším sa, že si ju so mnou zaspievala aj moja dcéra Amálka spolu s detským zborom," hovorí Bystrík.

 

Pieseň si môžete vypočuť na streamovacích zariadeniach a videoklip je dostupný na oficiálnom YouTube Bystríka a jeho bandy.

 

 

Viac informácií nájdete na www.bystrik.com

 

,,Prajem nám všetkým krásny Vianočný čas, plný radosti, pokoja a lásky a
aby sme k sebe boli dobrí nielen počas vianočných sviatkov,“ dodáva kapela.

Ján Král | 4.12.2019 | Tí sú naši | https://www.trnavskyhlas.sk