Oslava, večierok, recepcia? Trnavská firma má v oblasti cateringu dlhoročné skúsenosti

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 20.10.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/27761-oslava-vecierok-recepcia-trnavska-firma-ma-v-oblasti-cateringu-dlhorocne-skusenosti/oslava-vecierok-recepcia-trnavska-firma-ma-v-oblasti-cateringu-dlhorocne-skusenosti.htm

Rozvoz stravy pre firmy, denné menu, zabezpečovanie cateringov, organizovanie spoločenských podujatí, rodinných osláv či svadieb. To je len časť výpočtu služieb, ktoré ponúka reštaurácia Relax-team so sídlom v Aquapolis Business Centre na Piešťanskej 3 v Trnave.

 

Dopravne veľmi dobre situovaná prevádzka, pri ktorej sú len niekoľko desiatok metrov dve veľkokapacitné parkoviská, sa opiera o profesionálny tím, ktorý vie zabezpečiť catering v rámci celého západného Slovenska.

 

V reštaurácii s kapacitou 150 hostí sa už konali mnohé úspešné firemné večierky, bankety, recepcie a rauty. Okrem firemných akcií sú tiež obľúbené spoločenské podujatia ako svadby, stužkové slávnosti, či promócie.

 

 

"Môžeme sa pochváliť aj úspešnou organizáciou recepcií pri návšteve prezidenta Slovenskej republiky, ako aj iných osobností z politického, kultúrneho, či športového života," hovorí prevádzkarka Kristína Malovcová.

 

"V reštaurácií ponúkame tiež denné menu, zabezpečujeme vývoz stravy pre firmy a predaj obľúbených domácich pekárenských výrobkov ako sú štrúdle, moravské koláče, buchty, pagáče, praclíky, atď.," dodáva.

 

 

Návštevníci si v rámci denného menu môžu vybrať z minimálne dvoch druhov polievok a minimálne osem druhov hlavného jedla uvarených vždy z čerstvých surovín a bez umelých dochucovadiel.

 

Výdaj obeda je v čase od 10.00 do 14.00. Na požiadanie zasielajú menu mailom.

 

Bližšie informácie o prevádzke a možnosti objednať si priestory na súkromné účely poskytnú aj na 0948 727 202, reštauráciu môžete sledovať aj na Facebooku.

 

 

 

Rokmi overená kvalita

Pod spoločnosť Relax-team, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov, a jej partnerskú Top-Relax patria v Trnave viaceré gastro prevádzky.

 

Reštaurácia RELAX na Rybníkovej 16 je všestranná prevádzka otvorená od pondelka do nedele s vonkajšou terasou pre 40 osôb, kaviarňou, pizzeriou, klimatizovanou reštauráciou a barom.

 

Jednotlivé časti prevádzky sú rozdelené na viaceré miestnosti s kapacitou od 25 do 80 ľudí.

 

 

 

Ďalšia reštauračná jednotka TOP-RELAX sídli v priestoroch Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Námestí Jozefa Herdu 2.

 

Moderne zariadená jedáleň v objekte vysokej školy je zameraná na stravovanie študentov, pedagógov ale aj verejnosti.

 

Priestory sú ideálne na organizovanie študentských plesov (konalo sa tu viacero plesov Fakulty masmediálnej komunikácie UCM), stužkových slávností, svadieb a osláv.

 

 

Schuti sa najesť môžete aj na Priemyselnej 5 v priestoroch Mestského priemyselného a technologického parku.

 

Prevádzka je vybavená moderným samoobslužným výdajom stravy, vyznačujúcim sa rýchlosťou, pestrosťou a možnosťou kombinácie jedál, bez objednávkového systému.

 

 

Kontakty:

Reštaurácia Relax-team

prevádzkár: Kristína Malovcová,

0948 727 202, bizniscentrum@relax-team.sk

 

Viac o reštauráciách a službách spoločnosti sa dozviete aj na týchto stránkach:

www.relaxteam.sk

www.relaxteam.sk/top-relax-ucm/

facebook.com/Relax business centrum

facebook.com/Top Relax

facebook.com/Catering Relax Trnava

reklamný článok | 9.1.2020 | Firmy, ľudia a PR články | https://www.trnavskyhlas.sk