Nebojte sa farieb – tipy na originálne sedacie súpravy

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 18.9.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/28701-nebojte-sa-farieb--tipy-na-originalne-sedacie-supravy/nebojte-sa-farieb--tipy-na-originalne-sedacie-supravy.htm

Správna sedacia súprava by mala poskytnúť dostatočný komfort pre celú rodinu aj priateľov a mať pevné operadlo. Bonusom je, ak má možnosť rozloženia na lôžko. Naozaj jedinečný kúsok do obývačky však získate, pokiaľ sa nebudete báť farieb. Pustite do svojho života rozmanité odtiene a vyberte si jednu z 3 najobľúbenejších sedacích súprav podľa recenzentov serveru Heureka.

Podľa čoho vyberať správnu sedaciu súpravu?

Vo veľkej ponuke sedacích súprav sa jednoducho zorientujete pomocou niekoľkých nižšie uvedených otázok. Po ich zodpovedaní vám bude omnoho jasnejšie, v akej kategórii svoju vysnívanú sedaciu súpravu, ktorá splní funkčné aj estetické požiadavky, hľadať.

 

 

Voľba 1 – sedacia súprava Tempo Kondela Bolivia

Elegantnú sedaciu súpravu Tempo Kondela Bolivia výrobca uvádza na trh v zaujímavých farebných kombináciách a s moderným dekorom vankúšov.

 

Sedák je vyrobený z kvalitných bonelových pružín. Vysunutím sedáku a preklopením operadla sa zo sedačky stane pohodlné lôžko pre 2 ľudí.

 

Je dokonca vhodné aj pre každodenný spánok. Okrem toho sedačka disponuje dvomi podrúčkovými vankúšmi a praktickým úložným priestorom.

 

Voľba 2 – sedacia súprava Falco Jasmín

Sedačka Falco Jasmín predstavuje príjemné spojenie moderného dizajnu, funkčnosti a atraktívnej ceny. Kvalitné jadro rozkladacej sedacej súpravy tvoria vinuté pružiny a pena.

 

Určite využijete dostatočne veľký úložný priestor a rýchle rozloženie na lôžko pre hostí s rozmermi 195 x 120 cm. Súčasťou sedacej súpravy sú aj 2 malé dekoračné vankúše.

 

Sedačka je vyrábaná v niekoľkých farbách a vzoroch – od striedmych až po opticky dominantné.

 

Voľba 3 – sedacia súprava Eltap Ewa II

Stabilná rozkladacia sedačka Etap Ewa II do vašej obývačky vďaka dvojfarebnému čalúneniu z na dotyk príjemnej látky vnesie moderný nádych.

 

Hodí sa tiež do izieb pre hostí, študentského bývania aj kancelárií. Jadro sedačky tvoria bonelové pružiny a pena.

 

Súčasťou sedacej súpravy sú aj 2 dekoračné vankúše. Vnútri sa ukrýva úložný priestor a zo sedačky ľahko vytvoríte tiež príležitostné lôžko na spanie.

 

 

Sedacia súprava do obývačky aj kancelárie

Sedačky s moderným dizajnom sa stanú šperkom vašej domácnosti. Dopredu si však premyslite, ako veľká by sedacia súprava mala byť, či chcete rozkladaciu funkciu a aký materiál poťahu preferujete.

 

Lepšie sa potom zorientujete v internetovej ponuke výrobcov. Pri vybranom produkte vždy nezabudnite skontrolovať recenzie skutočných ľudí na Heureke, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam.

inzercia | 26.6.2020 | Firmy, ľudia a PR články | https://www.trnavskyhlas.sk