Turnaj v Hornej Krupej vyhrali Jaslovské Bohunice, Modranka zvíťazila v Suchej

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 30.9.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/28802-turnaj-v-hornej-krupej-vyhrali-jaslovske-bohunice-modranka-zvitazila-v-suchej/turnaj-v-hornej-krupej-vyhrali-jaslovske-bohunice-modranka-zvitazila-v-suchej.htm

Prinášame výsledky prípravných zápasov tímov z nižších futbalových súťaží.

Momentka z turnaja v Hornej Krupej zo zápasu domáceho tímu s Jaslovskými Bohunicami. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

 

Ružindol – Veľké Kostoľany 2:4 (0:2)

Góly: Turanský, Synak

RUŽINDOL: Gomola  – Karády, Minarovič, Horváth, M.Turoň – Penyak, Grígel, Moncman – Adamčík, Synak, Turanský (Uhlár, Vrábel, Moravčík, Drmola, Yaakoubi)

 

Vrbové - Myjava 2:5 (1:4)
Góly: Kaman 2 - Vávra, Svatík, Copko, T. Mareš, Flamík
VRBOVÉ: Horváth - Dubovský, Troják, Gažík, Koníček - Virág, Železník, Kurinec, Šimor, Zmeko – Kaman (Kubica, Michálek, Kunka, Nálepa, Košinár)
MYJAVA (1. polčas): Solnička - Lopušan, Svatík, Brezina, L. Mareš - Flamík, Pekár, T. Mareš - Ulrich, Copko, Vávra
MYJAVA (2. polčas): Kubica - Lopušan, Brezina, Sivák, Toman - Flamík, Pekár, Mareš T. - Ulrich, Liška, Pecha (Svatík, Jankových, Copko, Fila)

 

Suchá nad Parnou - Modranka 2:6 (0:3)
Góly Modranky: R.Sekera 3, Rakický, Karol, Novota
MODRANKA: Špernoga - P.Zvolenský (Baláž), Novota (C), Hrebenár, Križan (Klimo), Rakický (Mačák), M.Karol, Marek Gabriel, Gumbír, Sivák (Lančarič), R.Sekera.
(Valent)

 

Pečeňady – Báb 1:0

Gól: Belokostolský

 

Kaplna – Zeleneč 4:8

 

Šulekovo - Boleráz B  2:2 (1:1)
góly Bolerázu: Jaroslav Daniš, Marek Daniš
BOLERÁZ: Antman - Kormúth, Peter Daniš, Kurinec - Jozef Daniš – M. Vavro, Jaroslav Daniš, Židek, Rago - Jurák, Marek Daniš (Klimo, V. Skýpala, R. Vavro, S. Skýpala, Martin Daniš)

 

Kľačany - Bojničky 2:2 (0:2)

Góly Kľačian: Moravčík, Mokrička

KĽAČANY: Mi.Bôžik - Gula, Šudy, Ma.Bôžik, Boča - Vejčík, Ďuriš, Matiašovič, Strnisko - Moravčík, Mokrička (Jurík, Slamka, Kobora, Černý, Kraus, Pavelka)

 


Memoriál Jozefa Lančariča a Jána Hrčku v Hornej Krupej

Jaslovské Bohunice - Horná Krupá 2:1

Malženice - Boleráz 3:1

O 3. miesto:
Boleráz - Horná Krupá 0:0, na penalty 1:0

Finále:
Jaslovské Bohunice - Malženice 3:2

Ján Král | 13.7.2020 | Oblastné súťaže | https://www.trnavskyhlas.sk