Pravidlá výberu farieb na vlasy

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 1.10.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/28813-pravidla-vyberu-farieb-na-vlasy/pravidla-vyberu-farieb-na-vlasy.htm

Farbenie vlasov vám umožňuje rýchlo a ľahko zmeniť si obraz - niektoré ženy sa snažia zbaviť sa objavujúcich sa šedivých vlasov, iné mierne upravujú svoju prirodzenú farbu, zatiaľ čo ďalšie radikálne menia svoj vzhľad. V kozmetických obchodoch dnes nájdete širokú škálu týchto výrobkov, od najlacnejších až po profesionálne výrobky. Nenechajte sa zmiasť v takej rozmanitosti, náš článok vám pomôže.

 

Je veľmi dôležité venovať svoju pozornosť na pôvod farbív. Najčastejšie sa vyskytujú produkty obsahujúce prírodné látky, ako je napríklad basa alebo henna.

 

Medzi nich patria harmanček, lopúch, čaj a tak ďalej. Prírodné prostriedky majú určité nevýhody, z ktorých najzávažnejšou je nemožnosť predvídať, ktorá farba sa po ukončení postupu prejaví.

 

Profesionálni kaderníci odporúčajú tieto výrobky používať v prípade, že je potrebné mierne upraviť vašu prirodzenú farbu vlasov. https://makeup.sk/categorys/22813/

 

Na najčastejšie použitie sú vhodné farby na báze fyzikalnych farbív - neprenikajú hlboko do štruktúry vlasov, ale dodávajú účesu bohatú farbu a zdravý lesk.

 

Farbivá tohto typu sa z vlasov rýchlo vymývajú, preto ich musíte pravidelne používať.


Neobsahujú zosvetľovacie komponenty, preto pri vážnych zmenách farby tieto výrobky nebudú fungovať.

 


Ďalším typom farby na vlasy sú výrobky s chemickými farbivami, ktoré sa dodávajú v rôznych typoch - perzistentných a polotrvalých.

 

Prvý typ sa dobre vstrebáva do vlasov a vydrží na dlhú dobu. S ich pomocou môžete získať takmer akýkoľvek odtieň, vyrábajú sa farby vo forme krémov, pien, gélov a masiek.

 

Zvyčajne obsahujú obohacujúce a vyživujúce látky, ktoré znižujú negatívne účinky na vlasy.

 

Farba farby by sa mala zvoliť individuálne - na tento účel sa musíte poradiť s predajcom alebo sa poradiť s profesionálnym párom, ktorý vám poradí.

 

Ako vidíte, existuje veľa možností výberu farby na vlasy. Pri zostavovaní nášho ratingu sme sa snažili zohľadniť ich všetkých, okrem toho vzali sme do úvahy užívateľské a odborné recenzie a pomer ceny a kvality.

reklamný článok | 14.7.2020 | Firmy, ľudia a PR články | https://www.trnavskyhlas.sk