Futbal, 6. liga: Červeník a Zeleneč opäť vyhrali, Siladice potešili mladoženáča

Červeníku patrí prvé miesto šiestej ligy aj po treťom kole. Na domácej pôde zdolal Biely Kostol vysoko 4:0. V tejto sezóne strelil už šestnásť gólov a ešte neinkasoval!

Dominik Ujlaky strelil za Zeleneč v Bučanoch dva góly. Foto: Ján Král

Naplno zatiaľ šliape aj Zeleneč, v Bučanoch vyhral 5:2 a na druhom mieste je za Červeníkom len o skóre.

Prvé body stratil Cífer, ktorý napokon ratoval remízu s Križovanmi. Hostia viedli po góle Baláža, v 81. minúte vyrovnával na 1:1 Kolenič.

V Krakovanoch úspešne kopali penaltu domáci aj hostia z Leopoldova. Tí sa aj bez vylúčeného Mateja Holána dokázali dostať do vedenia, ale domáci v závere vyrovnali Ondrejom Holánom.

Pavlice si doma poradili s Drahovcami, zápas zlomili v 67. minúte z penalty, napokon vyhrali 4:1.

Majcichov doma remizoval s Pečeňadmi 2:2, bod zachránil domácemu tímu v 88. minúte Ondriš.

Tréner Siladíc Denis Bališ sa v sobotu ženil, za manželku si bral svoju partnerku Luciu. V nedeľu ho potešil jeho tím, ktorý doma zdolal Zavar 3:1. Dvoma gólmi sa blysol Ondrej Sekereš, hostia hrali od 61. minúty bez vylúčeného Beňa.

Súboj Mariána Kolonyho (v bielom) s Michalom Backom zo zápasu Červeník - Biely Kostol. Foto: Miroslav Ledecký

6. liga – 3.kolo

Cífer – Križovany 1:1 (0:0)
Góly: 81. Kolenič – 59. L. Baláž
CÍFER: M. Páleník – Repa, Domorák, Fekete, Orlický, Grosman, Krutý, Lukovič, Glós, Bindics, Kolenič (Čambal, Meszároš)
KRIŽOVANY:  Bzdil – Vrábel, Horský, L. Baláž, Sabo, Hrnčiar, M. Táčovský, Sedlák, R. Šuran, Barniak, Hermanský (J. Šiška, Kapitán, Hutta)

Pavlice – Drahovce 4:1 (1:0)
Góly: 14. Šarmír, 67. a 88. Polednák (prvý z pen), 71. Gál – 50. Gabriš
PAVLICE: Karmažín – Gombala, Bočko, Lipovský, Kovelskyi, Cintula, Križan, Kršteník, Gál, Šarmír, Polednák (Švehla, Horňák, Kubík)
DRAHOVCE: Paulovič – Š. Šerjeník, J. Poláčik, Valla, Marek Horúcka, Zajac, M. Vančo, Marušic, Karas, D. Vančo, Gabriš (Porth, Onder, I. Poláčik, Rapavý)

Bučany – Zeleneč 2:5 (0:2)
Góly: 57. Lackovič, 76. Bunček – 10. Bánovec (pen), 43. Karol, 55. Benkovský, 79. a 90. D. Ujlaky
BUČANY: Jamrich – Mračník, Bindics, Malich, Fančovič, Bunček, Lackovič, Cíferský, Habes, Rafi, Bachratý (Jovanovič, Maruna, Zubčák, Krška)
ZELENEČ: Gottstein – Karol, Bartovič, Bukovec, Trubač, Kubiček, Benkovský, D. Ujlaky, J. Horváth, Bánovec, Pavelek (Belko, Mareš)

Majcichov – Pečeňady 2:2 (1:2)
Góly: 5. Hoblík, 88. Ondriš – 19. Zubčák, 40. Blanárik
MAJCICHOV: Hegyi – Scheip, M. Štrbo, Neštický, Cuninka, Ondriš, Morvay, Nečas, Marek, Oboril, Hoblík (Jaroška, Škultéty, Bartoš)
PEČEŇADY: Svitek – Jankovič, Gula, Zubčák, Horváth, Blanárik, Kaľuha, Antal, Izakovič, Šaradín, Durdy (Turanský, Belokostolský)

Krakovany – Leopoldov 2:2 (0:1)
Góly: 60. Spál (pen), 86. O. Holán – 43. Mičian, 70. Šuliman (pen)
ČK: 59. M. Holán (Leopoldov)
KRAKOVANY: Mihálik – Kubík, Tanáč, Ďuračka, Machač, Prvý, Spál, Netsch, Beňo, O. Holán, Andrísek
LEOPOLDOV: Žemla – Gatci, Jurda, M. Holan, Prosnan, Šuliman, Mičian, Pobjecký, Piovarči, Lukáčik, Endrle