Futbal, 4. liga: Trebatičan Miklovič strelil Radimovu štyri góly

Strelcom kola vo štvrtej lige severozápad bol útočník Trebatíc Ľuboš Miklovič. Sieť Radimova rozvlnili až štyrikrát. Jeho spoluhráči pridali ešte tri zásahy a napokon deklasovali tím zo Záhoria 7:2.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Stíhacia jazda sa z časti podariala doma Vrbovému. S Gbelmi po hodine hry prehrávalo dvojgólovým rozdielom, Srnec však gólmi v 62. a 87. minúte dokázal vyrovnať, pričom druhý strelil z penalty Na tretí už nezostalo dostatok času, zrodil sa preto výsledok 2:2.

Prievidza v úvodných dvadsiatich minútach valcovala Hlohovec, strelila tri góly a vyzeralo to na poriadnu nakladačku. Potom ale domáci poľavili a napokon už ďalší gól nepridali. Čestný úspech hostí mohol streliť z penalty Lošonský, ale kopol ju zle a tak zostalo pri 3:0.

Jaslovské Bohunice viedli v Trenčianskych Stankovciach od 31. minúty po góle letnej posily zo Špačiniec Tomáša Žitného. Vedenie však napokon neudržali, domáci Svatík v 78. minúte vyrovnal na konečných 1:1.

Boleráz sa ujal vedenia proti Dolným Vesteniciam z penalty Bagiho už v 8. minúte. Rovnaký hráč pridal aj tzv. gól do šatne. Po zmene strán skórovali aj Humel a Vangel a upravili na konečných 4:0.

4. liga severozápad – 4. kolo:

Vrbové – Gbely 2:2 (0:1)
Góly: 62. a 87. Srnec (druhý z pen) – 31. a 60. Mráz
VRBOVÉ: Š. Horváth – Dubovský, Troják, Koníček, Gažík, Železník, Virág, Kaman, Srnec, Šimor, Kunka (Nálepa, Kurinec, Kubica)

Prievidza – Hlohovec 3:0 (3:0)
Góly: 1. Zelníček, 11. Píš, 20. Svitok (pen)
HLOHOVEC: Grežo – Andrássy, Belica, Líška, Ďuriš, Lošonský, Masnica, Farkaš, Pavlovič, Krajčo, Kinči (Bohunický, Kočí, Koutný)

Trenčianske Stankovce – Jaslovské Bohunice 1:1 (0:1)
Góly: 78. Svatík - 31. Žitný
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Janso, Prvý, Machovič, Dvorák, Žitný, Hlavatovič, Kolarovič, Bango, Zolvík, Zemko (Kaniščák)

Boleráz – Dolné Vestenice 4:0 (2:0)
Góly: 8. a 44. Bagi (prvý z pen), 67. Humel, 85. Vangel
BOLERÁZ: Jedlička – Klačo, Kollár, Hlúch, Jakabovič, Milinkovič, Líška, Bagi, Németh, Dzíbela, Humel (Brestovanský, Akbar, Vangel, Miroslav Daniš)

Trebatice – Radimov 7:2 (3:0)
Góly: 4. Varga, 10., 29., 57. a 59. Miklovič, 63. Směřička, 68. Valo – 51. Rehák, 85. Drápal (pen)
TREBATICE: Veselý – Prosňanský, Matyáš, Valo, Varga, Směřička, Puchý, Šurin, Masár, Jorík, Miklovič (Blaško, Machač, Hečko, Palkech)

Partizánske – Lehota 3:2 (2:1)

Domaniža – Kvašov 2:0 (2:0)

Prečín – Bánovce 2:0  (2:0)

1   Jaslovské Bohunice 4 3 1 0 9:4 10   4
2   FK TEMPO Partizánske 4 3 0 1 12:7      9        3
3   TJ Partizán Domaniža 4 3 0 1 8:6 9   0
4   TJ Slavoj Boleráz 4 2 1 1 10:3 7   1