Zmena po 15 rokoch: Martina Kredatusová nepokračuje ako trnavská policajná hovorkyňa

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 20.10.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/29114-zmena-po-15-rokoch-martina-kredatusova-nepokracuje-ako-trnavska-policajna-hovorkyna/zmena-po-15-rokoch-martina-kredatusova-nepokracuje-ako-trnavska-policajna-hovorkyna.htm

V polícii je 22 rokov, hovorkyňou bola 15 rokov, jej novým pôsobiskom je Úrad medzinárodnej spolupráce Prezídia Policajného zboru.

Martina Kredatusová. Foto: Polícia

 

Dlhoročná hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová skončila po pätnástich rokoch v tejto funkcii.

 

Aj keď hovorcovskú prácu označila za krásnu, nastal podľa nej čas na zmenu. Od septembra pôsobí na Úrade medzinárodnej spolupráce Prezídia Policajného zboru.

 

Martina Kredatusová pracuje v polícii už 22 rokov. Väčšinu tohto obdobia bola tváru polície v Trnavskom kraji.

 

Prostredníctvom médií oznamovala verejnosti často veľmi smutné a tragické správy z policajnej práce, ale neraz sa našli aj tie pozitívne alebo úsmevné informácie.

 

Prakticky všetky mali slúžiť nielen na prezentáciu činnosti jednotlivých policajných zložiek, ale aj ako prevencia pred trestnou činnosťou a jej dôsledkami.

 

Martine Kredatusovej ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu a na novom pôsobisku jej želáme veľa spokojnosti a ďalších úspechov.

 

(th)

prispievatelia | 1.9.2020 | Región | https://www.trnavskyhlas.sk