Futbal, 7. liga B: Trakovice sú stopercentné, Veľké Kostoľany porazili Madunice

Trakovice podľa očakávania bez väčších problémov zdolali Šípkové a po štyroch kolách sú jediným mužstvom v lige, ktoré ešte nestratilo ani bod. Keď už bolo o zápase rozhodnuté, do rozhodcu sa pustil domáci Matúšek, ktorý za svoje reči zinkasoval najskôr žltú a po slovnej urážke rozhodcu aj červenú kartu.

Momentka zo zápasu Veľké Kostoľany - Madunice. Foto: Miroslav Ledecký

Ako chutí víťazstvo si prvýkrát vyskúšala Chtelnica, aj keď s Moravanmi po polčase prehrávala rozdielom jedného gólu. Do druhého polčasu si však strelecké kopačky obul Tomáška a dvoma gólmi zabezpečil domácim víťazstvo.

Aj Borovce na domácom trávniku po prvej časti hry prehrávali s Ostrovom, ale svoj deň mal Peter Herceg. Tromi gólmi sa postaral o to, aby doma zostali všetky tri body. Za pozornosť iste stojí, že všetky góly vsietil zo štandardných situácií. Za Ostrov skóroval dvakrát Krajčovič, o päť gólov v zápase sa teda postarali dvaja hráči.

Prašník hostil ambicióznejšie Veľké Orvište a po polčase prehrával ešte lichotivým rozdielom jedného gólu. Druhý polčas už patril hosťom, o čom svedčí aj jednoznačný výsledok.

Horkosť prehry prvýkrát v sezóne okúsili Madunice, v derby zápase na pôde Veľkých Kostolian prehrali 0:1. O výsledku rozhodol gól Holiša.

7. liga B - 4. kolo:

Borovce – Ostrov 3:2 (1:2)
Góly: 30, 47. a 70. Peter Herceg – 35. a 42 Krajčovič
BOROVCE: Drobný – Moravčík, Peter Herceg, Potrok, Dadík, M. Pažík, Hornák, Urban, Š. Pažík, Šiška, Dubovský (Štefanka, Jankech, Pavol Herceg)
OSTROV: Dudík – Augustín, Hudcovič, M. Bartoš, Benko, P. Bartoš, Hrčka, Bečarevič, Herceg, Krajčovič (Bartuš, Gagorik)

Veselé – Dubovany 2:1 (2:0)
Góly: 16. Jurda, 38. M. Strecký – 58. Dovičič
VESELÉ: P. Strecký – Michalčík, Vlado, M. Strecký, Valíček, Konečný, Brucháč, Duračka, Valla,  Kľúčovský, Jurda (Duračka, Koníček, Bokor, Lesay )
DUBOVANY: Tonkovič – Kollár, Ruľák, Kusý, Masarik, Masaryk, Jurda, M. Krajčo, Dovičič, D. Krajčo, L. Krajčo ( Ferenec, Škrobák, Bernát, Dadík, Kluc)

Sokolovce – Bojničky 1:1 (1:0)
Góly: 31. Pavlovič – 49. Bučko
SOKOLOVCE: Slovák – Reichel, Blaško, Pavlovič, Marko Udržal, Martin Udržal, Miklošík, Polák, Michálek, Korvín, Velič (Pešič, Bucko)
BOJNIČKY: Dávidek – Vyhlídal, Mihina, Harský, Spáčil, Franko, Majka, Dekan, Príbela, Táčovský, Bučko (Slížik, Karaba, Kubránsky, Pavelka)

Veľké Kostoľany – Madunice 1:0 (0:0)

Gól: 27. Holiš
V.KOSTOĽANY: Horváth – Lopatka, Ondrášik, Daniška, Porubský, Hlúch, Urban, Krivošík, Čúzy, Holiš, Kollár (Uhlík, Macho)
MADUNICE: Kúdela – Bachňák, Janíček, Strečanský, Hargaš, Žuffa, Kabát, Polák, Lulovič, Chudý, Slovák  (Mráz, Bojaj)

Chtelnica – Moravany nad Váhom 2:1 (0:1)
Góly: 52. a 70. Tomáška – 33. Jakubek
CHTELNICA: Pavelský – Rechtorík, Palkovič, Bogora, Braniša, Brisuda, Balcír, Tomáška,  Kyselica, Hrčka, Ostrihoň (M. Lukáčik, J. Lukáčik, Bašnák, Suchán)
MORAVANY n.V: Lamini – J. Jánošík, Zelenay, Vetrík, Bíro, Blahuta, Jankech, Pekarovič, Jakubek, Stredák, Piešťanský (Halanda, I. Jánošík, Belan)

Trakovice – Šípkové 3:0 (1:0)
Góly: 26. P. Kubiš, 65. a 69. Paulovič
ČK: Matúšek (Trakovice)
TRAKOVICE: Orichel – Ščasnovič, Taraba, Chudý, Janovič, Matúšek, Hlatký, Husár, T. Kubiš, Paulovič, P. Kubiš (Komárňanský, Bališ, Matej Ščasnovič)
ŠÍPKOVÉ: Holán – Držík, Hanuliak, R. Oška, L. Oška,  Koyš, Žák, Kľúčovský, Kolník, Petrík, Svetlík (Červeňanský)

Prašník - Veľké Orvište 0:4 (0:1)
Góly: 44. Daniš, 62. a 83. Janík, 72. Sumer
PRAŠNÍK: Mucha – O. Bielik, R. Bielik, M. Priebracha, Adamčík, Žilka, Jankech, Ľ. Priebracha, Mikuláš, Balcír, Konkuš (Sipos, Gondál, Letko, Genšiniak, Nosko)
V. ORVIŠTE: T. Holán – Vavrinec, Veľký, Habán, Šiška, Weselowski, Sumer, Majgot, Čulák, Daniš, Janík (Lackovič, Stamenkovič, A. Holán, Šandrik, Vavrinec)

1   FTC Trakovice 4 4 0 0 14:1 12   3
2   TJ Madunice 4 3 0 1 12:2 9   3
3   TJ Slovan Veľké Orvište 4 3 0 1 11:3 9   3
4   OŠK Veselé 4 3 0 1 7:6 9   3
5   OŠK Moravany nad Váhom 4 2 1 1 9:3 7   1
6   ŠK Borovce 4 2 1 1 6:6 7   1
7   TJ Družstevník Veľké Kostoľany   4   2   0   2       11:9          6        0
8   TJ Slovan Ostrov 4 1 2 1 11:10 5   -1
9   OŠK Dubovany 4 1 1 2 6:11 4   1
10   TJ Družstevník Chtelnica 4 1 1 2 4:9 4   -2
11   OŠK Prašník 4 1 0 3 4:14 3   -6
12   TJ Bojničky 4 0 2 2 8:10 2   -1
13   TJ Sokolovce 4 0 1 3 3:10 1   -5
14   TJ Družstevník Šípkové 4 0 1 3 2:14 1   -5