Opravu obuvi vybavíte v týchto dňoch v City Arene aj MAX-e

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 12.4.2021
https://www.trnavskyhlas.sk/c/30007-opravu-obuvi-vybavite-v-tychto-dnoch-v-city-arene-aj-max-e/opravu-obuvi-vybavite-v-tychto-dnoch-v-city-arene-aj-max-e/

Zlomil sa vám opätok na topánke? Prípadne sa odlepuje podošva? Alebo máte iný problém? V oprave obuvi Royal Service v trnavských nákupných centrách City Arena a MAX vám pomôžu. Svoje prevádzky majú otvorené aj v čase lockdownu, čo umožňuje štátom udelená výnimka na tento druh služieb.

Prevádzka v trnavskom MAX-e.


V City Arene sídli prevádzka na prízemí pri vstupe z prekrytej pešej zóny medzi reštauráciou Al Trivio a Čistiarňou Blesk, v MAX-e ju nájdete na poschodí. 


Otvorené majú od pondelka do piatka od 9:00 do 18:00.


Zákazky riešia expresne, väčšinu objednávok sú schopní vybaviť do 30 až 60 minút. Niektoré aj na počkanie.

 


V prevádzkach okrem opravy obuvi (napr. výmena opätkov, podlepenie protišmykových podrážok, zúženie, či rozšírenie čižiem) zabezpečujú aj výrobu kľúčov (cylindrické, dózické, fazónkové, schránkové, vŕtané špecial, auto kľúče), drobné iné opravy (oprava zipsov na kabáty, obuv, tašky, patenty, cvoky, spevňovače dierok, riflové gombíky, pracky, oprava tašiek, výmena suchých zipsov) alebo ostrenie nožov.


Okrem toho ponúkajú k jednotlivým službám aj doplnkové príslušenstvo ako sú kľúčenky, označovníky, náhradné opätky a pod.


Viac informácií nájdete aj na webove stránke www.royalservice.sk alebo na Facebooku.

 

Prípadné otázky zodpovedia na telefónnom čísle 0915 858 189.

 

Opravia rôzne druhy topánok.

 

Prevádzku majú aj v City Arene na prízemí.

Ján Král | 26.1.2021 | Firmy a PR | https://www.trnavskyhlas.sk