Ako vyzerať dobre v kancelárii - tipy na štýlového muža

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 19.6.2021
https://www.trnavskyhlas.sk/c/30173-ako-vyzerat-dobre-v-kancelarii--tipy-na-styloveho-muza/ako-vyzerat-dobre-v-kancelarii--tipy-na-styloveho-muza/

Práca v kancelárii si vyžaduje vhodný vzhľad, ktorý zdôrazní našu profesionalitu a dodá nám sebadôveru. Ak chceme vytvoriť elegantný pánsky outfit do kancelárie nemusíme náš šatník plniť desiatkami odevov, pretože na vytvorenie dokonalého, formálneho vzhľadu na ich základe stačí iba niekoľko správne vybraných prvkov oblečenia.

 

 

Pánska košeľa - základ elegantnej štylizácie

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť elegantný vzhľad, ktorý sa bude hodiť na bežný deň do kancelárie, alebo na obchodné, formálne stretnutie je klasická košeľa.

 

Biela alebo modrá verzia bude vhodná pre schôdzky alebo formálnejšie okolnosti. Ak si však môžeme dovoliť trochu voľnosti, oplatí sa siahnuť po ležérnych košeliach s výraznými farbami alebo vzormi s malými kárami alebo bodkami.

 

Oblečením košele vždy dodáme nášmu vzhľadu eleganciu, preto Vám odporúčame, aby ste ich do svojho šatníka zahrnuli niekoľko, vďaka čomu budeme pripravení na každú príležitosť.

 

 

Nohavice rovného strihu

Nohavice sú ďalším prvkom nášho kancelárskeho šatníka. Najlepšie je zvoliť tie, ktoré majú rovnú klasickú nohu a sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu.

 

Môžu to byť chinos alebo oblekové nohavice, ktoré sa budú hodiť na formálnejšie príležitosti.

 

Ak povaha našej kancelárskej práce umožňuje, aby bol náš vzhľad viac voľný, môžeme počas normálneho dňa nosiť džínsy, vyberte však na tie jednoduchšie - modré, tmavomodré alebo čierne - bez ozdôb alebo odrenín.

 

Džínsy perfektne zapadajú do kancelárskeho smart casual štýlu, čo je akýsi kompromis medzi obchodnou eleganciou a mestskou slobodou.

 

 

Klasický sveter

Elegantný vzhľad môžete získať aj pokiaľ si hore oblečiete jednoduchý, hladký sveter. Môžeme si ho obliecť na košeľu alebo tričko - v každej verzii získame štýlový vzhľad, ktorý ladí s kancelárskou etiketou.

 

Takýto sveter je možné kombinovať ako s textilnými nohavicami klasického strihu, tak s džínsami.

 

 

Kancelárske topánky

Pokiaľ ide o výber správnej obuvi pre kancelársku prácu, najlepšou možnosťou budú klasické, kožené poltopánky pánske. Budú dokonalým doplnkom formálnejšieho aj menej formálneho štýlu.

 

Ich univerzálny charakter ich predurčuje k elegantnej košeli a oblekovým nohaviciam, rovnako ako k džínsom v trochu ležérnejším štýle.

 

S odkazom na elegantný ležérny štýl môžeme do kancelárie nosiť aj tenisky klasického strihu, ak ich zladíme so štýlom tak, aby bol celok primerane elegantný a konzistentný.

 

Tenisky je možné úspešne nosiť k casualovej košeli so sakom a tmavomodrými džínsami. Pre oblekové nohavice to však nebude vhodná obuv.

 

Dôrazne neodporúčame nosiť v kancelárii topánky s otvorenou špičkou alebo pätou. Akékoľvek sandále alebo šľapky sú absolútnym faux pásom kancelárskej elegancie.

 

 

Dôležité sú dodatky

Nezabudnime tiež na príslušné doplnky, ktoré dopĺňajú elegantný, kancelársky štýl. Budú to hlavne hodinky na koženom alebo kovovom náramku, opasok z kvalitnej kože a kravata pre formálnejšiu štylizáciu.

 

Vďaka týmto doplnkom aj casualová verzia nášho odevu naberie zodpovedajúci štýl a eleganciu.

 

Ak sa budete riadiť vyššie uvedenými pokynmi, bude Váš kancelársky outfit vždy doladený do najmenších detailov a vďaka tomu sa predstavíte v elegantnej a štýlovej verzii.

reklamný článok | 22.2.2021 | Firmy a PR | https://www.trnavskyhlas.sk