Módna polícia: Silnejšie dámy – von len bez tielka!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/3031-modna-policia-silnejsie-damy--von-len-bez-tielka/modna-policia-silnejsie-damy--von-len-bez-tielka/

MADUNICE – Tentokrát sme fotili dámy počas víkendu na cibuľových hodoch. Zaujímalo nás nie len to, ako prišli oblečené návštevníčky známej obecnej slávnosti, ale aj dámy predávajúce v stánkoch či vystupujúce na pódiu. A tu sú. To, či si zo šatníka vytiahli vhodné oblečenie a dobre sa zladili hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak s jeho hodnotením nesúhlasíte alebo by ste ich chceli okomentovať aj vy, tak na Facebooku Trnavského hlasu.

Anna z Považskej Bystrice si prišla vychutnať cibuľové slávnosti.
Pani Anna má asi dcéru a často navštevuje jej šatník. Nemám nič proti tomu, keď sa zrelá žena oblieka mladistvo, ale toto sa pani Anne, k jej typu postavy absolútne nehodí. Okrem toho jej jednotlivé kusy oblečenia vôbec spolu neladia. Čierne ramienka vytŕčajúce spod ružového topu sú veľmi nevkusné, vrchný diel by som neskombinoval s rifľami a už vôbec sa k tomu nehodia tieto topánky.

 


Nina zo Žiliny tancovala na hodoch s folklórnym súborom.
Nina svojím oblečením nič nepokazila. Pôsobí pohodlne a je to vhodné oblečenie do letného počasia. Aj tričko s detským motívom je fajn. Len náušnice by som dal radšej dole, pôsobia dosť gýčovito. Možno si ich zabudla dať dolu po vystúpení, keď sa z kroja vyzliekala.

 

Iveta z Maduníc prišla so synom po futbalovom zápase aj na obecné hody.
Dámy s postavou pani Ivety by sa mali vzdať tielok, ktoré odhaľujú ramená. Do budúcna odporúčam zvoliť tričko s rukávom. Taktiež tenisky by som z jej botníka vyradil. Táto obuv pani Ivete opticky skracuje nohy a zvýrazňuje širšie lýtka.

 


Katarína z Maduníc sa najviac tešila na lámanie rekordu v stavaní cibuľového draka.
Pani Katarína zvolila dobrý strih trička. Aj farebne jej svedčí. Nemám čo vytknúť.

 


Alexandra z Maduníc pracovala s rodičmi v stánku.
U Alexandry platí to isté, ako u pani Ivety, tiež by sa mala vzdať tielok bez rukávov. Ani čiernou farbou legín nezakryla silnejšie lýtka a stehná. Niektoré dámy by sa mali zmieriť s tým, že si nemôžu za každú cenu obliecť to, čo ich mladšie, alebo štíhlejšie kolegyne, lebo potom je výsledný dojem katastrofálny.

 


Renáta so synom Lukáškom z Mauníc sa zúčastnili cibuľkového sprievodu.
Konečne nevidím žiadne tenisky, balerínky, ani žabky! Pani Renáta nezabudla na to, že je žena a zvolila obuv na podpätkoch a napriek tomu vyzerá, že sa cíti pohodlne. Za to má u mňa jedno veľké plus. Páči sa mi, ako svoj outfit osviežila červeným opaskom a červeným lakom na nohách. Aj oblečenie syna Lukáška farebne zladila so svojim oblečením. Jediné čo mi vadí, sú biele zipsy na legínach. Bez nich by to bolo lepšie.
 

Lucia Undesserová | 25.8.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk