Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice ďalej stopercentné, Boleráz vyhral v Hornej Krupej

Jaslovské Bohunice pokračujú v spanilej jazde sezónou štvrtej ligy severozápad. Vyhrali aj šiesty zápas, keď Domanižu porazili 4:2. V zápase sa blysol hetrikom Dvorák.

Mugove Leroy Munyorove (na fotografii) strelil za Jaslovské Bohunice v tejto sezóne už šiesty gól, jeho parťák z útoku Daniel Dvorák dal dokonca o gól viac. Foto: Ján Král

Boleráz v regionálne zaujímavom zápase vyhral na pôde Hornej Krupej vysoko 4:1. Napriek tomu, že od 75. minúty hral bez vylúčeného Klača, dokázal skóre ešte pečatiť v závere stredopoliar Slavoja Tomovič.

Piešťany sa vrátili bez bodu z Radimova po prehre 1:3, Hlohovec podľahol najtesnejším rozdielom v Trenčianskych Stankovciach. Prišiel zároveň o vylúčeného Farkaša, ktorý videl červenú kartu v 63. minúte.

Trebatice siahali v Dolných Vesteniciach na tri body, v samom závere ale vyrovnal na 2:2 Kocan. Vrbové zabralo naplno proti Prečínu, víťazstvo 2:1 mu zariadil dvoma gólmi Alex Kusý.

4. liga SZ - 5. kolo:

Jaslovské Bohunice – Domaniža 4:2 (1:1)
Góly: 42., 52. a 85. Dvorák, 54. Munyorove – 22.  a 65. Augustín
JASL. BOHUNICE: Barbuš – Prvý, Banovič, Lančarič, Janso, Loskot, Lovás, Halmo, Edeh, Dvorák, Munyorove (Š. Horváth, Zemko, Daniel)

Radimov – Piešťany 3:1 (0:0)
Góly: 52. Frϋhauf (pen), 53. Hýroš, 66. Božek – 89. Hutár
PIEŠTANY: Červenka – Grík, Gula, Hutár, Strelec, Kusý, Korec, Braniša, S. Glos, Modrovič, Klačman (Budka)

Cyril Stachura, tréner Piešťan: "V zápase priemernej úrovne sa hra v prvom polčase odohrávala zväčša medzi šestnástkami. Domáci sa snažili nakopávať lopty za obranu, čo sa nám podarilo eliminovať. Naši hráči sa snažili kombinovať, ale to sa nám darilo iba v strede poľa. Chýbala nám lepšia finálna prihrávka aj nábehy za obranu, ktoré sme mali v predchádzajúcich zápasoch. Bolo to spôsobené aj tým, že domáci si na našich útočníkov dávali väčší pozor a tvrdšou hrou ich eliminovali. V druhom polčase sa o všetkom podstatnom rozhodlo na začiatku v priebehu desiatich minút. Domáci sa dostali do vedenia po veľmi spornom pokutovom kope. Našich hráčov to vykoľajilo a dostali sme ešte dva ,,zvláštne" góly. Domáci začali brániť výsledok a hrali na rýchle protiútoky. Na malom ihrisku sme sa pokúšali hlave o streľbu zo stredných vzdialenosti, ale domácich podržal brankár. V závere sa nám podarilo znížiť Hutárom, ale to bolo všetko."

Dolné Vestenice – Trebatice 2:2 (0:0)
Góly: 71. Láska, 90. Kocan – 74. Š. Valo, 80. Miklovič
TREBATICE: E. Kirka – Blaško, Poláček, Kičin, Varga, S. Valo, M. Valo, Machač, Bartošek, Jorík, Miklovič (Š. Valo, Matyáš, Hečko)

Horná Krupá – Boleráz 1:4 (1:3)
Góly: 43. Konečný – 18. a 45. Milinkovič, 26. Klenkovič, 90. Tomovič
ČK: 75. Klačo (Boleráz)
HOR. KRUPÁ: Dúcky – Holič, Mikláš, Fodor, Strečanský, Sudin, Konečný, Blaho, Kozák, Zaoral, Ďuriš (Ad. Maron, K. Maron, Heteš, Hlavatovič)
BOLERÁZ: Vahalík – Dzíbela, Brestovanský, Klačo, Kollár, Blaško, Líška, Vangel, Tomovič, Klenkovič, Milinkovič (Guoth, Orihel, Prelovský)

Vrbové – Prečín 2:1 (1:1)
Góly: 12. a 80. Kusý – 31. Vrábel
VRBOVÉ: Košinár – Michálek, Virág, Kaman, Kurinec, Kusý, Kubica, Troják, Dubovský, Zmeko, Železník (Nálepa, Kunka)

Trenčianske Stankovce – Hlohovec 1:0 (1:0)
Gól: 15. Čibík
ČK: 63. Farkaš (Hlohovec)
HLOHOVEC: Grežo – Farkaš, Krajčo, Šajter, Zdenek, Táčovský, Staráček, Ballay, Krajinčák, Líška, Pekarovič (Kočí, Turza)

Planeta vystrieľal body Zvončínu

Hetrik Mareka Planetu rozhodol o víťazstve Zvončína vo Veľkom Blahove 3:1. Zvončínu patrí po šiestom zápase sezóny deviata priečka tabuľky piatej ligy juh.