Futbal, 7.A: Ružindol zvýšil náskok na čele tabuľky, Modranka len remizovala

Ružindol si upevnil pozíciu lídra SWAN 7. ligy A. V Hrnčiarovciach vyhral 2:0 a utiekol Modranke, ktorá doma prekvapujúco iba remizovala s Dolnou Krupou 1:1.

Košolnej sezóna vychádza, patrí jej už druhé miesto. Archívne foto: Ján Král

Ružindolčania mohli vyhrať aj výraznejším rozdielom, v prvom polčase však zahodili viacero dobrých príležitostí. Efektívni boli až po zmene strán, keď strelili dva góly.

Druhá už je Košolná, v tabuľke sa posunula hore po výhre 2:0 nad trnavskou Sláviou. Skóre otvoril v 68. minúte striedajúci Roman Greguš a pečatil Roman Hudek.

Bohdanovce mali víťazstvo nad Bíňovcami na dosah, v 89. minúte ale vyrovnal na 1:1 Turanský. Podobný scenár mal duel Dechtice – Boleráz B. Hostia viedli zásluhou Martina Vavra, domáci ale z penalty v 89. minúte vyrovnali Jurkasom.

Dolné Orešany sa odpútali z dna tabuľky, kam po výsledku 1:0 stlačili práve svojho súpera zo Smoleníc. Hostia v zápase navyše prišli o vylúčeného Petra Vandáka.