Atlétky Slávie Lehenová a Comová vylepšili v Maďarsku svoje rekordy

Podarilo sa im to v skokanskej i šprintérskej disciplíne.

Zľava Comová a Lehenová, v zelenom tréner Piaček. Foto: AŠK Slávia

Atlétky trnavskej Slávie triumfovali na mítingu v maďarskom Györi. Monika Lehenová a Michaela Comová vstúpili do halovej sezóny skutočne impozantne.

Zverenkyne trénera Róberta Piačeka obsadili v diaľkarskej súťaži prvé dve priečky. Navyše vylepšili svoje osobné rekordy.

Preteky vyhrala Monika Lehenová, ktorá skočila 588 centimetrov, Michaela Comová skončila tesne za ňou na druhej priečke s výkonom 554 cm.

Svoje osobné rekordy obe talentované dievčatá vytvorili aj v behu na 60 metrov. Lehenová dobehla na bronzovej pozícii s časom 7,98 sekundy, Michaela zaznamenala na trati 8,14 s.