Pri Žlkovciach prišlo k tragickej nehode, totožnosť obete je zatiaľ neznáma

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 29.6.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/32759-pri-zlkovciach-prislo-k-tragickej-nehode-totoznost-obete-je-zatial-neznama/pri-zlkovciach-prislo-k-tragickej-nehode-totoznost-obete-je-zatial-neznama/

Polícia žiada o spoluprácu verejnosť.

Miesto nehody. Foto: Polícia

 

V noci z utorka na stredu prišlo pri Žlkovciach k tragickej nehode. Zomrel pri nej neosvetlený chodec, polícia zisťuje jeho totožnosť.


"Dnes, krátko po polnoci, mal na ceste I. triedy pri obci Žlkovce sedieť v strede jazdného pruhu neosvetlený muž. V tom čase išiel od obce Červeník smerom na Trnavu 55-ročný vodič na aute Škoda Fabia. Na osobu v tmavom oblečení vodič už nestihol zareagoval a spredu do neho narazil," opísala nehodu polícia v tlačovej správe.


Chodec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška vodiča na alkohol bola negatívna. Chodcovi za účelom zistenia alkoholu odobrali krv.


Pri obhliadke nenašli žiadne doklady, ktorými by mohli obeť identifikovať. Polícia preto žiada verejnosť o pomoc.


"Obeťou nehody bol muž vo veku približne 30 až 40 rokov, na sebe mal oblečené čierne tričko, modré rifle a čierne topánky. Pri sebe mal dioptrické okuliare s tenkým, červeno-čiernym rámom. Bol strednej postavy a vlasy mal v zadnej časti hlavy zostrihnuté do minimálnej dĺžky s tvoriacou sa plešinou. Na tvári mal jemné strnisko," uvádza polícia. 


Ak ste muža podľa popisu spoznali, alebo viete o niekom, kto sa v noci nevrátil domov, zavolajte na policajné číslo 158, prípadne napíšte správu na sociálnej sieti Facebook.com/Polícia SR - Trnavský kraj.

 

(krj)
 

prispievatelia | 27.4.2022 | Región | https://www.trnavskyhlas.sk