VIDEO: Z Kocúrkova okolo finále futbalového pohára si uťahuje aj virálne video

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 2.7.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/32764-video-z-kocurkova-okolo-finale-futbaloveho-pohara-si-utahuje-aj-viralne-video/video-z-kocurkova-okolo-finale-futbaloveho-pohara-si-utahuje-aj-viralne-video/

Futbaloví fanúšikovia Spartaka sa zabávajú na videu, ktoré sa objavilo na Youtube.

Bude sa hrať finále medzi Slovanom a Spartakom napokon v Trnave? Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

 

Spartak podal ešte minulý rok žiadosť na Slovenský futbalový zväz, aby sa finálové stretnutie národného futbalového pohára Slovnaft Cup-u odohralo v Trnave. 


Odpoveď neprišla. Trinásť dní pred plánovaným vyvrcholením súťaže, po semifinálových dueloch, keď už bolo známe, že vo finále sa stretnú Slovan Bratislava a Spartak Trnava, zverejnil zväz informáciu, že dejisko pohára bude na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.


Obavy z nezvládnutia rizikového zápasu sú však na strane organizátora – Slovenského futbalového zväzu – zdá sa veľké. 


Informácie sa menia z hodiny na hodinu, ale v skratke: Najprv sa malo hrať na Tehelnom poli s divákmi, potom bola v hre verzia, že bez divákov a teraz sa údajne pracuje s informáciou, že by dejisko predsa len presunuli do Trnavy. 


Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave sa podľa najnovších informácií totiž obrátilo na mestskú časť Bratislava-Nové Mesto so žiadosťou o zakázanie tohto športového podujatia, pričom poukázalo na viaceré bezpečnostné riziká a dokonca na možné ohrozenie života a zdravia, pričom mestská časť uvádza, že v stanovisku stojí, že za rizikový označil duel aj samotný organizátor.


Z Kocúrkova okolo organizácie finále si začínajú už uťahovať fanúšikovia oboch táborov aj na internete, pričom sa začína virálnou rýchlosťou šíriť aj video, ktoré situáciu dokonale paroduje.

 

Príjemnú zábavu:

 

 

 

Ján Král | 27.4.2022 | Spartak | https://www.trnavskyhlas.sk