Svadby, teambuildingy a oslavy? Penzión Pod zámkom ponúka štýlové priestory

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 26.9.2023
https://www.trnavskyhlas.sk/c/33390-svadby,-teambuildingy-aoslavy-penzion-pod-zamkom-ponuka-stylove-priestory/svadby,-teambuildingy-aoslavy-penzion-pod-zamkom-ponuka-stylove-priestory/

Organizovanie každého podujatia začína výberom vhodných priestorov a miesta. Ak miesto na organizáciu svadby, oslavy, teambuildingu alebo iného podujatia hľadáte, máme pre vás tip.

Penzión pod Zámkom v Boleráze.

 

Ideálne miesto pre svadby a oslavy

S kapacitou vnútornej spoločenskej miestnosti až pre 80 osôb a príjemným vonkajším posedením v uzavretom dvore je penzión Pod zámkom vhodným miestom pre každú svadbu alebo oslavu. Výhodou je ubytovanie s kapacitou pre 33 osôb.

 


Vnútorná sála disponuje kapacitou 80 osôb.

 

Vonkajšia uzavretá terasa.

 

 

Teambuilding alebo konferencia? 

Žiadny problém. Pri rôznych spoločenských priestoroch a ubytovaní penzión Pod zámkom „len“ začína. Penzión disponuje premietacím zariadením pre školenia, konferencie, semináre.

 

Či hľadáte menšie alebo väčšie priestory, aktívny oddych alebo len priestory pre školenie, dokážu splniť všetky vaše požiadavky.

 


Vnútorná sála prispôsobená pre konferenciu alebo teambuliding.

 

 

Aktívny oddych

V tomto penzióne pri Trnave si môžete zahrať bowling aj billiard. Má aj vlastné fitness centrum. V blízkom okolí sú bohaté možnosti pre turistiku alebo cykloturistiku. 

 

K dispozícii je aj bowling.

reklamný článok | 2.8.2022 | Región | https://www.trnavskyhlas.sk