Futbal, 7. liga: Kátlovce uspeli v Bučanoch, Červeník pokazil hody Majcichovu

Po druhom kole majú štyri mužstvá plný počet bodov, ďalšie štyri si na svoj prvý musia ešte nejaký čas počkať.

Miroslav Sliva centrom z priameho kopu našiel hlavu Lukáša Hlavatoviča a ten už v 7. minúte rozhodol o víťazstve Kátloviec na pôde Bučian. Foto: Ján Král

V Majcichove sa počas víkendu vydarili hodové zábavy, s futbalom to dopadlo o niečo horšie. Po minulotýdňovom víťazstve rozdielom triedy nad Zelenčom nemohol v zápase s Červeníkom jediný gól stačiť na úspech, hostia ich strelili štyri.

Maduniciam, naopak, jediný gól stačil na plný bodový úspech. Postaral sa oň v samom závere zápasu s Pečeňadmi Hargaš.

Jediný gól stačil aj Kátlovciam na víťazstvo v Bučanoch. Strelil ho po štandardnej situácii hlavou Lukáš Hlavatovič, niekdajší ligový futbalista Spartaka Trnava.

V Zelenči sa ujal vedenia Zvončín, po polčase bolo 1:1. V druhom polčase obe mužstvá premenili pokutové kopy, ale o výsledku sa aj tu rozhodovalo až v úplnom závere. Bilčík skóroval v 90. minúte a postaral sa tak o radosť v Zelenči.

Aj Vo Veľkom Orvišti mali hody, domáci v zápase so Siladicami prehrávali po polčase 0:3. Aj keď v druhom polčase sa snažili a strelili dva góly, na bod to nestačilo.

S plným bodovým ziskom odchádzali z Krakovian futbalisti Cífera, oba góly strelili v druhom polčase. Cífer sa po dvoch kolách usadil na čele tabuľky, o týždeň bude doma hostiť Horné Orešany.