Pre futbalové derby v nedeľu uzavrú Kollárovu ulicu

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 10.12.2023
https://www.trnavskyhlas.sk/c/33662-pre-futbalove-derby-v-nedelu-uzavru-kollarovu-ulicu/pre-futbalove-derby-v-nedelu-uzavru-kollarovu-ulicu/

Polícia bude operatívne reagovať a vyhodnocovať bezpečnostnú situáciu.

Na Kollárovej ulici budú bezpečnostné opatrenia. Foto: archív trnavskyhlas.sk

 

V Trnave treba v nedeľu 18. septembra počítať s dopravnými obmedzeniami. Súvisia s futbalovým derby zápasom medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava.


Polícia informovala, že od 14:00 do 21:00 uzavrie Kollárovu ulicu v úseku od svetelnej križovatky pri železničnej stanici až po vjazd do podzemných garáží City Areny.


Fanúšikovia hostí sa chystajú do Trnavy vlakom, ktorý odchádza z Bratislavy o 15:19, okolo štvrtej sa teda budú pod dozorom polície presúvať po Kollárovej ulici na štadión. Výkop ligového zápasu je o 17:30.


Vjazd pre obyvateľov Ulici Ľudmily Podjavorinskej bude počas dopravných obmedzení z Kollárovej ulice pri bytovom dome č. 4 na Sladovníckej ulici (pri betónových kvetináčoch).

 

Vjazd z Kollárovej ulice pre obyvateľov starej časti mesta (Vajanského, Hlavná, atď.) cez Kollárovu ulicu umožnený nebude.


Polícia v liste adresovanom mestu Trnava zároveň uvádza, že doba uzávery Kollárovej ulice sa môže operatívne meniť vzhľadom na vývoj bezpečnostnej situácie.

Ján Král | 15.9.2022 | Spartak | https://www.trnavskyhlas.sk