Benefičný koncert Taste of Brass pômože deťom s autizmom

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 28.11.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/33707-beneficny-koncert-taste-of-brass-pomoze-detom-s-autizmom/beneficny-koncert-taste-of-brass-pomoze-detom-s-autizmom/

Koncert bude už túto nedeľu v Mestskom amfiteátri v Trnave, výťažok z podujatia je určený Špecializovanému zariadeniu pre deti z poruchou autistického spektra v Hrnčiarovciach nad Parnou.

Taste of Brass. Foto: archív orchestra

 

Orchester Taste of Brass bude v nedeľu 25. septembra o 17:00 koncertovať v Mestskom amfiteátri v Trnave.

 

Talentovaní hudobníci ponúknu návštevníkom možnosť zažiť atmosféru 60. a 70. rokov minulého storočia.

 

Benefičný koncert organizuje občianske združenie Na trati, výťažok z neho podľa Kataríny Kúdelovej poputuje Špecializovanému zariadeniu pre deti s poruchou autistického spektra v Hrnčiarovciach nad Parnou.

 

Toto zariadenie umožňuje deťom s autizmom zmysluplne tráviť čas pod odborným vedením špeciálnych pedagógov, terapeutov, asistentov a vychovávateľov.

 

Orchester Taste of Brass sa venuje hudbe 60. a 70. rokov minulého storočia, filmovej hudbe alebo hudbe zo seriálov. Funguje od roku 2014 a nadväzuje na tradíciu tradičných orchestrov.

 

Kto sa nemôže na benefičnom koncerte zúčastniť, ale chce špecializované zariadenie podporiť, môže poslať príspevok na bankový účet: SK11 1111 0000 0016 3833 6026.

(red)

 

prispievatelia | 22.9.2022 | Trnava | https://www.trnavskyhlas.sk