Futbal, 8. liga A: Križovany deklasovali Dolné Orešany, Suchá porazila Bíňovce

Bolerázske béčko vyhráva doma aj vonku, najnovšie aj v Smoleniciach. To isté sa dá povedať aj o Modranke, tá tentoraz doma zdolala Dechtice. Plný bodový zisk si zaknihovali aj ďalšie mužstvá z čela tabuľky - Bohdanovce, Križovany či Biely Kostol. Bolo to kolo naozaj bohaté na góly.

Ľuboš Fridrich strelil za Suchú dva góly. Foto: Ján Král

V Križovanoch nad Dudváhom padlo až desať gólov, domáci zdolali Dolné Orešany netypickým výsledkom 8:2. Pritom už v prvom polčase strelili až šesť gólov! Tromi gólmi v drese Križovian sa blysol Záhumenský.

Bohdanovce podľa očakávania nemali problémy s trnavskou Sláviou. Domáci sa ujali vedenia už v 3. minúte, hostia krátko na to vyrovnali. To už bolo z ich strany všetko, ďalšie góly, presnejšie ešte štyri, už strieľali len domáci.

Peknú úrodu gólov videli diváci aj v Smoleniciach, viac ich však zaznamenali hostia z Bolerázu. O zápase rozhodli troma gólmi hráči béčka Slavoja už v prvom polčase.

Aj Suchá nad Parnou rozhodla o osude zápasu s Bíňovcami už v prvom polčase, dokonca už v 21. minúte bolo 4:0. Hostia sa dostali ku gólom až v druhom polčase, to už bolo neskoro.

Modranka zdolala Dechtice 2:0 gólmi Richarda Sekeru. Hostia hrali od 43. minúty bez vylúčeného Mateja Danka.

8.liga A – 8. kolo

Smolenice - Boleráz B 2:5 (0:3)

Góly: 49. Vrždiak, 64. Ondruš – 3. Peško, 30. a 35. Marek Daniš, 50. Jar. Daniš, 70. Prochádzka

SMOLENICE: Kvapil – Poór, Dubčák, Klokner, Sýkora, Schwarz, Lipták, Študenc, Rangelov, Vrždiak, Štibraný (Haberl, Ondruš, Taranda)

BOLERÁZ B: Lopašovský – P. Daniš, Zajíček, Marek Daniš, Jaroslav Daniš, M. Vavro, Peško, Puschenreiter, Jozef Daniš, Prochádzka, Lančarič (Martin Daniš, R. Vavro, Lopatka, Buchan)

Suchá nad Parnou – Bíňovce 5:2 (4:0)

Góly: 8. a 72. Ľ. Fridrich, 11. Zelenák, 14. a 21. Lastovička – 60. Petrovič, 77. Kostolanský

SUCHÁ n. PARNOU: E. Fridrich – J. Burian, Šust, Ručka, Bron, Slovák, Zelenák, Pospíšil, Bako, Ľ. Fridrich, Lastovička (Rybařík, T. Burian, Grman, Januš)

BÍŇOVCE: Klementovič – Tarkoš, Rajnoha, Krajčovič, Gažovič, Hostin, M. Čech, Petrovič, Ľ. Čech, Kostolanský, Ryšavý (Ostrihoň)

Bohdanovce – Slávia Trnava 5:1 (2:1)

Góly: 3. Palšovič, 24. a 54. Burian, 56. Chudý, 84. Sanny – 7. Barna

BOHDANOVCE: Kopúnek – Školek, Riško, Beňo, Skukálek, Sanny, Dufek, Burian, Vyskoč, Brna, Palšovič (Miškovič, Braniša, Chudý, Mihálik)

SLÁVIA: Lihán – Lukačovič, Suja, Kobetič, Bittner, Adámek, Indríšek, Hrebíček, Zelenay, Gábor, Barna (Psota, Rogovský)

Košolná – Biely Kostol 0:3 (0:1)

Góly: 21. a 74. Mrva, 53. Hoblík

KOŠOLNÁ: Tollarovič – Bobok, Mahdal, Furko, Hudek, Matovič, Homoľa, Greguš, Čavara, Mesíček, Chudjak (S. Danišovič)

BIELY KOSTOL: Mitka – Ľ. Adámek, Trubač, A. Adámek, Posinger, Mrva, Hoblík, E. Balažovič, Stacho, Malina, Jurina (M. Balažovič, Januš, Čmehýl, Pocisk, Paľa, Samák)

Modranka – Dechtice 2:0 (1:0)

Góly: 14. a 61. Sekera

ČK: 43. Danko (Dechtice)

MODRANKA: Špernoga – Rakický, Gumbír, Kocian, R. Sekera, Šige, Holka, Marek Karol, Novota, Halmo, Michal Karol (Kohút, Moncan, M. Sekera)

DECHTICE: Drobný – Dubrava, Krivánek, Heltko, Srdoš, Danko, Holec, Remenár, M. Heteš, Ľ. Heteš, Ružička (Srdoš)

Voderady – Dolná Krupá 4:2 (2:1)

Góly: 15. Chovanec, 25. a 67. Pilka, 70. Buček – 35. a 59. Hetteš

VODERADY: Popovič – Živický, Fatranský, Rosypál, Katona, Buček, Chovanec, Hraška, Pilka, Šurina, Páleník (Ivančík, Majka)

DOLNÁ KRUPÁ: Vitek – Vričan, Šnajder, Michal Garažia, Kucman, Gažo, Hetteš, Selnekovič, Peško, Hrčka, Horváth (Martin Garažia, Hrčka, Slabý, Sucháň)

Križovany – Dolné Orešany 8:2 (6:0)

Góly: 2. a 22. R. Šuran, 6. Dano, 13., 50. a 85. Záhumenský, 24. Hrnčiar, 30, Sabo – 63. Kessl (pen), 64. Novák

KRIŽOVANY: Matloň – Marek Šiška, Horský, Dano, Hornaček, Sabo, R. Šuran, Záhumenský, Michal Šiška, Hrnčiar, Matula (Guskovič, Juraj Šiška, Táčovský, Ambroš, Šulc)

DOLNÉ OREŠANY: Kessl – Ostrovský, Hronský, Šergovič, Krajčovič, Augustín, Štibraný, Novák, Jaroška, Kamenický, Šaštinský (Tobl, Illeš)