Bestrent Cup: Majcichov vyradil Horné Orešany, Siladice prešli cez Cífer

Semifinále Bestrent Cup-u si zahrajú Siladice, Veľké Orvište, Kátlovce a Majcichov. Rozhodli o tom sobotné štvrťfinálové zápasy oblastnej pohárovej súťaže.

Siladiciam pomohol k postupu gólom aj Ondrej Sekereš. Foto: Ján Král

Siladice prešli cez Cífer, keď do 55. minúty strelili súperovi tri góly. Hostia sa dvoma presnými zásahmi dokázali vrátiť do zápasu, vyrovnanie však už Siladičania nepripustili.

Zaujímavé bolo sledovať, čo urobia veľké zimné zmeny s Pečeňadmi, napokon vo Veľkom Orvišti dvakrát viedli, no domácim sa podarilo vyrovnať a v 78. minúte dokonca strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Po výsledku 3:2 sa tešili z postupu.

Kátlovce prešli cez béčko Bolerázu, o ich postupe rozhodol jediný gól, ktorý strelil Boc v 32. minúte.

Horné Orešany si finálovú účasť spred roka nezopakujú. V Majcichove prehrali 0:3. Domácich poslal do vedenia Chynoradský, tesne pred prestávkou zvýšil Fogel a krátko po návrate z kabín pečatil domáci triumf Kalivoda.

Semifinálové dvojice Bestrent Cup-u vylosujú 22. marca o 15:30 v sídle Oblastného futbalového zväzu Trnava.