Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz exceloval, Srnec strelil za Vrbové štyri góly

Slavoj má reálnu šancu na druhé miesto, zo štvrtej priečky stráca len dva body.

Útočník Vrbového Martin Srnec je strelcom víkendu. Foto: Ján Král

Boleráz v 26. kole štvrtej ligy deklasoval Levice 7:1. Už v druhej minúte otvoril skóre Akbar, na ďalší gól sa však čakalo až do 53. minúty. Potom ale Slavoj spustil strelecký koncert. Akbar dal napokon dva góly, takisto Drozda a Martinka, v závere sa pridal presným zásahom aj striedajúci Bajo.

Trebatice doma viedli nad Kolárovom po góle Konečného do kabíny. Hostia sa však otriasli a v 61. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Forró.

Jaslovské Bohunice sa vrátili z Imeľa bez bodu, domáci vyhrali 3:2, góly hostí zaznamenali Dvorák a striedajúci Buchanec.

4. liga – 26. kolo

Boleráz – Levice 7:1 (1:0)
Góly: 2. a 72. Akbar, 53. a 77. Martinka, 55. a 59. Drozda, 90. Bajo – 67. Jasenek
BOLERÁZ: Trník – Drozda, Hrivňák, Dzíbela, Brestovanský, Hlavna, Líška, Magdolen, Kukuč, Martinka, Akbar (Tomovič, Planeta, Orihel, Bajo, Milinkovič)

Trebatice – Kolárovo 1:1 (1:0)
Góly: 45. Konečný – 61. Forró
TREBATICE: E. Kirka – Blaško, Kapusta, Kičin, Varga, Směřička, S. Valo, Hečko, Konečný, Machač, Zula (Bartošek, M. Valo, Hlavatovič, Masár, Joao Vitor)

Imeľ – Jaslovské Bohunice 3:2 (2:1)
Góly: 7. Shyrokov, 30. Gál, 53. Boros – 37. Dvorák, 88. Buchanec
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Juriš, Zemko, Banovič, Lančarič, Edeh, Demovič, Malovec, Halmo, Dvorák, Minarovič (Buchanec, Š. Horváth, Žilinčík, Uváček)

5. liga: Vrbové dalo Hornej Krupej sedmičku

Vrbové rozobralo Hornú Krupú 7:0. Gólový koncert predviedol Martin Srnec, útočník Vrbového napol sieť súpera štyrikrát! Dvoma gólmi sa pridal Kaman, jedným Kravárik.

Piešťany vyhrali v Brvništi 2:1. Domáci prišli v 15. minúte o vylúčeného brankára Bajzu, ktorý išiel predčasne pod sprchy za faul v gólovej príležitosti súpera. Využil to Braniša, dvoma gólmi posadil hostí do pohody, druhý strelil z penalty. Kontaktný gól Kincla už na výhre hostí nič nezmenil.

Hlohovcu nevyšiel duel v Domaniži, súperovi podľahol 0:4 a zostáva na chvoste tabuľky.