MÓDNA POLÍCIA: Boli to sestry alebo mama s dcérou?

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/4254-modna-policia-boli-to-sestry-alebo-mama-s-dcerou/modna-policia-boli-to-sestry-alebo-mama-s-dcerou/

V magický dátum 11.11.11 sa diali veľké veci. Okrem iného mali stužkovú študenti IV. B zo Športového gymnázia Jozefa Herdu. Každý sa, samozrejme, nahodil, ako sa patrí. Na pohľad sa nám zdalo, že je všetko v poriadku a všetci sú krásni. Preto sme ich obleky, kravaty a róby dali posúdiť aj módnemu expertovi, majiteľovi modelingovej agentúry Flash Mikulášovi Santnerovi. Ako ste spokojní s jeho hodnotením?

Lucia s rodičmi
Dokonalá rodinka. Obom dámam modrá farba šiat veľmi pristane. Lucii by som odporučil dať si na krk náhrdelník, ktorý by jej outfit viac oživil. Mame strih šiat a mladistvý účes veľmi svedčí. Isto si ľudia myslia, že sú to skôr sestry, ako mama s dcérou. Otec si pre oživenie vybral peknú a zaujímavú kravatu.

 

Katka s rodičmi
Páči sa mi, že Katka nesiahla po klasike, ale vybrala si
extravaganciu. Vďaka šatám musela byť neprehliadnuteľná. Jemnou bižutériu a účesom zvýraznila pekné črty tváre. Škoda, že i rodičia nesiahli po niečom výraznejšom. No napriek tomu je mama pekne oblečená a zladená. Otcovi by som vymenil kravatu za tmavšiu a bolo by to za jedna.

 

Veronika a Miška
Slečnám by som odporučil vymeniť topánky za lodičky. Ak ale mali po programe a prezuli sa kvôli zábave, tak sa to dá prepáčiť. Čierna farba je klasika, v niektorých prípadoch večerných šiat je dosť nudná, ale našťastie strih šiat spolu s kamienkami dodávajú istý nádych extravagancie. Trocha by som popracoval na účese. Viac by sa mi hodil vypnutý, uhladený drdol, ako rovné, rozpustené vlasy. Miška síce na svojom účese popracovala, no natočené vlasy jej príliš nesvedčia.

 

Tadeáš a Petra
Petre svedčí červená farba i strih šiat a hodí sa to k jej pleti a farbe vlasov. Vhodne zvolený je i účes. Len sa mi
na jej ruku pýta nejaký náramok, aby to bolo dokonalé. Mladý pán má pekný, moderný oblek. Chýba mi tam však kravata, ktorú dúfam, že pri príchode mal, len pre väčšie pohodlie ju odložil.
 

 

 

 

 

 

prispievatelia | 18.11.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk