MÓDNA POLÍCIA: Tričká s nápisom sú v divadle zakázané!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/4392-modna-policia-tricka-s-napisom-su-v-divadle-zakazane/modna-policia-tricka-s-napisom-su-v-divadle-zakazane/

Obľúbené kontroverzné Divadlo GUnaGU k nám zavítalo počas festivalu Divadelné inšpiratívne vystúpenia – DIV. V Dome kultúry odohrali svoju najnovšiu inscenáciu Veľká kilovačka na námestí Billa Gatesa. Pritiahli predovšetkým mladých, pre ktorých sú čierny humor, stvárnenie súčasných tém a moderný jazyk, vrátane vulgarizmov, obzvlášť atraktívne. Etiketa káže, ako sa treba obliecť do klasického divadla, ale čo s takým menej klasickým? Ako si poradili návštevníci, neprešvihli to? Ich outfity ohodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Ak máte iný názor ako on, neváhajte a vyjadrite ho na Facebooku Trnavského hlasu alebo na našej stránke hlas.sk.

Júlia z Trnavy prišla na predstavenie s priateľom.
Návšteva divadla si vyžaduje elegantné večerné oblečenie a pruhované úpletové šaty nepôsobia príliš večerne. Keďže toto predstavenie sa nehralo priamo v divadle, myslím si, že Júlia sa na danú príležitosť obliekla úplne vhodne.

 


Róbert z Trnavy sa v divadle dobre zabavil.
Je to fajn. Vhodný výber košele i topánok. Čierna farba dodáva nádych elegantnosti. Ak by mal so sebou sako, tak by v tomto oblečení pokojne mohol ísť aj do SND.

 


Vladimír z Majcichova vzal na GUnaGU svoju partnerku.
Tak toto nie. Kamkoľvek by mladý muž išiel takto oblečený, mal by úspech, ale na divadelné predstavenie sa kombinácia tričko s nápisom, rifle a tenisky vôbec nehodí.

 

 

Predstavenie si nenechala ujsť ani Petra z Majcichova.

Oceňujem pekne skombinované čižmičky s kabelkou a doplnkami a pekne upravené vlasy. Som rád, že dámy si uvedomovali, kam idú a obliekli sa do šiat.

 

Frido Vajs
Foto: Michal Hlavatovič

 

Katarína Rosinová | 27.11.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk