MÓDNA POLÍCIA: Na vianočné trhy len s reflexnými prvkami!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 29.9.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/4493-modna-policia-na-vianocne-trhy-len-s-reflexnymi-prvkami/modna-policia-na-vianocne-trhy-len-s-reflexnymi-prvkami/

Na Katarínu v centre mesta naplno odštartovali trhy s vianočným sortimentom, občerstvením a obligátnym vareným vínom. Hoci ortuť na teplomere ešte neklesla pod nulu, zohriať sa ním nie je na škodu. Jedni stavili na praktickosť, iní uprednostnili módu. Aj takých, ktorí sa obliekli teplo, ale zato pekne a moderne, bolo na námestí dostatok. A vôbec na sebe nemuseli mať šaty za stovky eur. Posúďte sami, ako náhodne vybraných návštevníkov trhov ohodnotil módny znalec, majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Tentokrát bol prísnejší, ako obvykle. Svoj názor môžete vyjadriť na Facobooku Trnavského hlasu alebo v diskusii na našej stránke www.hlas.sk.

Kristína a Jana z Trnavy sa v centre zastavili cestou do baru.

Bŕŕŕ, až ma striasa. Dúfam, že slečny hrial aspoň punč. Obdivujem ich odvahu, takto sa obliecť do zimného, večerného počasia. U Kristíny mi prekáža opasok, ktorý vytŕča spod bundy, a nepáčia sa mi Janine kraťase. Kristína si pravdepodobne dala bielu sukňu, aby ladila k tým bielym stánkom a stanom dovezeným z Mníchovského Október festu. Jáj pardon, ten opasok má asi namiesto čečiny, aby to nebolo také holé...


Lucia z Hriňovej si spolu s priateľom vychutnávala punč.
Je to milé. :) Na môj vkus je tu však príliš veľa farieb. Čižmičky sú síce pohodlné, ale k tomuto outfitu sa jej nehodia. Každopádne, každému pri pohľade na Luciu muselo zostať teplejšie.

 

Jozef z Trakovíc a Ján zo Zvončína si prišli pozrieť vynovené vianočné trhy.
Keď Jozef videl z diaľky biele stany, myslel si, že napadol sneh, a obliekol si lyžiarske nohavice a bundu. Tenisky má asi preto, aby sa mu ľahšie prezúvalo do lyžiarok. Reflexné prvky zase preto, aby ho nezrazilo auto, keď pôjde neistou nohou domov z trhov v punčovom opojení. Berme si z neho príklad. Ján už je taký vysmiaty, že ani nerieši a reflexné prvky zabudol doma. Ale tie červené topánky a čiapka ho možno na ceste ochránia.

 

 

Veronika zo Žiliny sa vybrala s kamarátmi na varené víno.
Veronika zvolila teplé a pohodlné oblečenie a to je na prechádzku po vianočných trhoch dosť dôležité. Okrem toho, všetko spolu pekne ladí. Čižmičky sa farebne hodia k bundičke a čiapka zasa k tmavomodrým rifliam.

Katarína Rosinová | 4.12.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk