MÓDNA POLÍCIA: Redakcia pod Santnerovým drobnohľadom

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/4811-modna-policia-redakcia-pod-santnerovym-drobnohladom/modna-policia-redakcia-pod-santnerovym-drobnohladom/

Prišiel na psa mráz. My, čo na vás – našich čitateľov, celý rok kujeme pikle, zastavujeme vás na ulici, fotografujeme vás a potom dávame na milosť a nemilosť módnemu drábovi Mikulášovi Santnerovi, majiteľovi modelingovej agentúry Flash, sme si vstúpili do svedomia. Nech teda vychváli alebo zvozí aj nás! Vybrali sme si na to firemný vianočný večierok v novej spoločenskej sále reštaurácie Pizza Exxpres na Dohnányho ulici. O akcii vopred vedeli len dvaja zainteresovaní ľudia. Po chutnej večeri, dobrom vínku a famóznych palacinkách s lesným ovocím, sa nám zdalo, že všetci sa nechajú v rámci srandy s radosťou odfotiť. Ale omyl! Museli sme ich nasilu prehovárať. Dobre oni vedeli, že svojim vlastným Miki nič nedaruje.Tak nech sa páči, príjemnú zábavu. PS: Nebojte sa, v januári vás to opäť neminie!

Redaktorka Júlia a športový redaktor Ján
Júlia, Júlia, prečo si Júlia? Dievča má tuším vrch z plesu a spodok z tréningu. Asi bola s Jánom na nejakom športovom podujatí a nestihla sa celá prezliecť, keď tam vtrhla módna polícia. Alebo ktovie čo tam spolu robili, keď sa tvária, že ja nič, ja mám ruky vbok, ja muzikant?!Redaktorka Katka a zástupca šéfredaktora Vlado
No Vlado sa asi pocikal, keď zbadal módnu políciu. Ešte, že mal poruke to vedierko. Katke sa očividne veľkosť vedierka nezdá a asi má dôvod na úsmev. Ona je v červenom oblečená, či sa tak červená? Vlado, nabudúce treba zobrať veľký kýbeľ!

 


Grafik Rado a redaktorka Darina
Pozerám, že červeno-čírna kombinácia v redakcii frčí. Len potom milé dámy pozor na fanúšikov Slovana! Radovi by som vymenil hnedé topánky za čierne a bolo by to lepšie.Hospodárka Aja a redaktor Beňo
Aja namiesto pohodlných čižmičiek mohla zvoliť elegantnejšiu obuv, ktorá by sa jej viac hodila k oblečeniu. Jej štíhla postava by perfektne vynikla v kožených čižmičkách na podpätku (bičík k tomu, samozrejme). Ona vie, prečo je oblečená ako šedá myška - chce byť nenápadná, keď počíta peniaze! Beňo pózuje ako model. Ale ten svetrík mohol radšej kvôli foteniu odložiť. Už mu chýba len fajka do ruky a bol by ako dedo Jozef.


Fotograf Michal a športová redaktorka Táňa
To vyzerá na vzťah na pracovisku. Ona hovorí: Milujem ťa, chcem ťa! A on hovorí: Som hladný, čo si navarila? Skrátka ju zaujíma on a jeho jej kuchárske umenie. Veď láska ide cez žalúdok. Inak asi najlepšie oblečený pár.

 


Šéfredaktor Gabo a jeho mama Eva.
Gabo, keď si chodil očumovať missky Trnavského kraja, to si sa inak vyfešákoval! Armani bunda za 1500 eur kde zrazu zmizla? Teraz si za slušného, nenápadného. Sa hanbíš kolegom povedať, že ako šéfredaktor zarábaš viac ako europoslanec, zatiaľ čo oni robia za minimálnu mzdu? :) A mama o tom vie? Asi nie, keď sa k tebe tak túli.
 

Katarína Rosinová | 27.12.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk