MÓDNA POLÍCIA: Umelec-neumelec, bez smokingu na ples nelez!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/5210-modna-policia-umelec-neumelec-bez-smokingu-na-ples-nelez/modna-policia-umelec-neumelec-bez-smokingu-na-ples-nelez/

Krásne nahodené dámy, páni v slušivých oblekoch, dobrá nálada a zaplnený tanečný parket. Trnavskému Spartaku vyšiel zámer s obnovením tradície klubových plesov na jednotku. Vo vynovených priestoroch Domu kultúry sa zabávali dve stovky ľudí. Okrem fanúšikov nechýbali ani hráči a funkcionári klubu. A módny znalec Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash, ich všetkých podrobil prísnej a neľútostnej analýze. Lebo ples je udalosť, na ktorej by mal každý pôsobiť reprezentatívne. Vrátane moderátora a účinkujúcich hudobných hostí. Alebo na to máte iný názor? Ak áno, vyjadrite ho v diskusii pod článkom alebo v komentároch na Facebooku Trnavského hlasu.

Maskot Bíly andel.

Totálne najlepšie oblečený člen plesu!

 


Spevák Bystrík.
Zladil štýlové s elegantným. Uvedomil si, že vystupuje na plese. Dávam mu za to veľké plus!

 

Hudobníci.
Beriem na vedomie, že hudobníci majú určitý svoj štýl, ale aj tak si myslím, že na takú vysoko spoločenskú akciu, akou je ples, by sa mohli snažiť obliecť minimálne elegantne. Mali by si v tomto prípade brať príklad z Bystríka.

 

Moderátor Chyno.
Je vidieť, že svoju úlohu moderátora plesu zobral vážne. Vyhlasujem ho za najlepšie oblečeného účastníka plesu. Tak to má byť – frak (alebo smoking) a motýlik! A vidieť, že bol u holiča!

 

Futbalista Ľuboš Hanzel s partnerkou.
Pekný pár, najlepšie oblečený a farebne zladený. Aj keď ja osobne na ples preferujem frak/smoking, alebo čierny oblek s tmavou kravatou.

 

Futbalista Marek Kaščák s manželkou.
Manželka prišla na ples a Marek si asi odskočil z práce a zabudol sa prezliecť. Verím, že ste ho odfotili, keď prišiel pozrieť manželku, pozdraviť známych a určite sa ešte bol doma prezliecť.

 

Tréner Marián Hybela s kamarátkou Monikou Nemcovou.
Je vidieť, že sú len kamaráti a že netvoria pár. Inak by sa zladili a on by si dal kravatu vo farbe jej šiat. Aj keď to nie je vôbec nutné. Monika je pekná žena a má pekné šaty. Na Mariánovi troška viac svieti tá žltá/zlatá kravata, inak čiernym oblekom nič nepokazil, práve naopak.

 

Tréner Milan Malatinský s manželkou.
Pani Malatinská ma šaty s rukavičkami, ku ktorým by sa hodil skôr smoking, nie svadobný oblek.

 

Futbalista Miro Karhan s manželkou.
Pani Karhanovej by sa hodil na zvýraznenie dekoltu nejaký honosný náhrdelník. Inak sú pekne oblečeným a zladeným párom a je vidieť, že Miro Karhan má nový oblek.

 

Spevák Robo Papp.
Je na zvážení organizátora, či na budúci rok nepozve nejakého serióznejšie oblečeného interpreta. Takto oblečený umelec pôsobí v spoločnosti, kde sú pod pódiom oblečení hostia v róbach, dosť smiešne. Umelec - neumelec, moderný - nemoderný, na ples by sa mal každý aspoň trocha snažiť priblížiť spoločenskému bontónu. Nerobme si z toho výlet do kina!

 

Futbalista Roman Procházka s priateľkou.

Ak by bola dáma takto oblečená na akúkoľvek spoločenskú udalosť, tak je to super, lebo je to skutočne pekné. Na ples je však takáto dĺžka šiat neprípustná. Možno si zmýlila akciu alebo podcenila vážnosť situácie. Jej partner má výborný oblek.

 

Futbalista Jiří Koubský s manželkou.

Je to klasika. Obaja stavili na čiernu farbu a myslím si, že urobili dobre. Manželkin čierny outfit príjemne oživili svetlé doplnky.

prispievatelia | 23.1.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk