MÓDNA POLÍCIA: Keď nehrialo oblečenie, tak aspoň gumidžús

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/5387-modna-policia-ked-nehrialo-oblecenie-tak-aspon-gumidzus/modna-policia-ked-nehrialo-oblecenie-tak-aspon-gumidzus/

Hlučná vrava a smiech, zubaté januárové slnko a vôňa, pri ktorej sa každému zbiehali v ústach slinky. O najlepší guláš súťažilo pred reštauráciou Trnavský dvor tridsaťštyri družstiev. Zatiaľ čo odborná porota, v ktorej nechýbali náš šéfredaktor ani Martinka z Turca, ochutnávali a hodnotili výtvory v kotloch, my sme si posvietili na to, ako sa členovia tímov vystrojili na túto príležitosť. Niektoré tímy sa vyobliekali do masiek, alebo sa aspoň zladili, čo bolo veľké plus a atrakcia pre okoloidúcich. Nezanedbateľná je aj praktickosť outfitu – na krájanie surovín a miešanie guláša je najvhodnejšie mať na sebe zásteru. Stáť niekoľko hodín na mraze nie je sranda a preto tí, ktorí sa obliekli naľahko, zohrievali sa aspoň zvnútra vareným vínom alebo čajom s rumom. Čo na to celé Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash? Rekacie na jeho hodnotenia píšte sem alebo Facebookovú stránku.

Guláš partia Dechtice.
Táto partia vyzerá, ako keby boli na zabíjačke. Dúfam, že ste ich nenajedovali, keď ste ich fotili. Nejako divne pozerajú. Možno ma tým chcú vystrašiť, aby som o nich zle nenapísal. Tak radšej už nič nepíšem.

 

 

Dlhý, široký a bystrozraký.
Fantastická štvorka? Vlastne trojka. To pijú gumidžús? Ten vľavo vyzerá skôr ako Batman s plášťom utkaným zo spartakovskej vlajky. Mali by sa premenovať na Spartak fan(tastic) team.

 


Moki team.
Konečne nejaká kvalitná ženská! Nebola jej zima? Či Moki po jej boku ju hreje pri srdci?

 

Králi z Komenského.
Nehovoril Lipšic v telke, že sú Piťovci vo väzbe? Ktovie, asi boli vyhladovaní a prišli na guláš. :-)

 

Lady team.
Fíha, baby určite dávali prvú pomoc súťažiacim. Čo to majú v ruke? Pumpičku? Až tak??? To hádam nie...

 

Šermiari z Kompánie.
Velebný pane, velebný pane! To musel byť ale božský guláš! Nemáte aj pre mňa porciu?

 

prispievatelia | 5.2.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk