Módna polícia: Nech žije tepláková kultúra na Slávii!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/6547-modna-policia-nech-zije-teplakova-kultura-na-slavii/modna-policia-nech-zije-teplakova-kultura-na-slavii/

Odhodili sme zimné bundy a kabáty, o chvíľu sa rozlúčime aj s jarnými. Lúče slnka však odhalia aj to, čo bolo cez zimu dobre ukryté. Kilá navyše. Najlepšia cesta, ako si udržať peknú postavu a kondíciu, je šport. V Trnave je obľúbeným a vlastne aj jediným športoviskom pre korčuliarov, cyklistov a bežcov areál Slávie. Pozreli sme sa na to, čo si obliekajú na seba. Hodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash.

Daniel.

Je to štýlové, moderné a pohodlné. V kapsáčoch a bielej mikine vyzerá Daniel machersky a pokojne by takto oblečený mohol ísť kamkoľvek.

 

Marián.
Je to fajn. Sivá farba súpravy s modrým tričkom je dobrá kombinácia. Dbá aj na bezpečnosť, to je dobre.

 

Vanda.
Páči sa mi to. Na korčuľovanie si ani neviem predstaviť vhodnejšie oblečenie. Začínam mať pocit, že ľudia sa vedia lepšie obliecť na športové aktivity, ako napríklad do práce alebo do mesta.

 

Linda.
Na športovanie je toto oblečenie ako stvorené. Červená farba Linde svedčí k farbe vlasov a celkovo je farebne dobre zladená.

 

Martin.
Napriek tomu, že nie som veľkým zástancom teplákovej kultúry, možno tentoraz by som na Martinovom mieste zvolil namiesto rifieľ pohodlnejšie nohavice. Ale všetko závisí od toho, či si prišiel len zašportovať, alebo mal ešte namierené inam.

 

Milan.
Ani Milanovi nemám v podstate čo vytknúť. Jedine by som odporučil pre väčšie pohodlie nahradiť rifle.

 

 

Frido Vajs

Foto: Michal Hlavatovič

prispievatelia | 23.4.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk