Módna polícia: V sandáloch na cyklojazdu? No problem!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/7467-modna-policia-v-sandaloch-na-cyklojazdu-no-problem/modna-policia-v-sandaloch-na-cyklojazdu-no-problem/

Do trnavských ulíc vyrazili tretiu júnovú sobotu stovky ľudí na kolieskových korčuliach a bicykloch. To sa len tak ľahko nevidí. Druhý ročník jazdy PSA Trnava inline si nenechali ujsť nadšenci všetkých vekových a váhových kategórií. Ležérnym tempom sa vydali po dvoch vopred určených päťkilometrových okruhoch hlavných dopravných tepien. Nebyť tropických teplôt, asi by sa ani nezapotili. Preto si niektorí nerobili ťažkú hlavu so športovým oblečením, ale vybehli len tak, akoby išli do mesta na nákupy. To sa nepáčilo nášmu módnemu expertovi Mikulášovi Santnerovi, majiteľovi modelingovej agentúry Flash. Tentoraz nikomu nič nedaroval a možno bol až príliš krutý. Alebo nie?

Marianna a Martin.

Obidvaja, ale hlavne Martin, majú neskutočné ponožky. Možno si ich aj farebne medzi sebou vymenili. Kam sa, prosím vás, chodia obliekať? Chcem adresu toho obchodu. A okuliare má Martin v štýle: Here comes the men in black, galaxy defender. :)

 

 

Veronika a Rado.
Fúha, Rado má na sebe moje obľúbené sandále. Takéto už nehrozia nikde na svete, leda tak u pepíkov odvedľa. Okrem toho, že to je hrúza a des, nechápem, ako sa v tom môže bicyklovať. A kde má tmavé hrubé ponožky, aké je u nás zvykom obúvať si do sandálov? :) Sklamal. A čo si vymenil s Veronikou bicykel?

 

 

Lenka a Tomáš.
Prišli vyparádení ako na rande. Zhodia zo seba korčule a môžu pokračovať na diskotéke.

 

 

Júlia a Kristína.
Tá v tom červeno-bielom tričku ide z maškarného plesu? Vyzerá, ako keby doletela na metle. V kabelke má možno schovanú lietajúcu loptičku, čo s Harry Potterom naháňali. :)

 

 

Alena a Leonid.
Konečne normálne značkovo športovo oblečení ľudia s kvalitným výstrojom, ako sa na šport patrí. Podľa mena to musí byť cudzinec, takže je to jasné, takto nemohol prekvapiť žiadny Slovák...

 

 

Marián a Michaela.
Marián je pohoďák, má taký skejtový štýl, ale Michaela vyzerá ako za komunizmu, keď sme chodili na telesnú výchovu v rovnošate: červené trenírky a biele tielko. Možno ide zo spartakiády.
 

Text a foto: Frido Vajs

prispievatelia | 24.6.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk