Módna polícia: Vymakané auto ako módny doplnok

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/7736-modna-policia-vymakane-auto-ako-modny-doplnok/modna-policia-vymakane-auto-ako-modny-doplnok/

Predposledný júnový víkend sa na letisku v Piešťanoch stretli nadšenci nablýskaných áut. Carat Tuning Party VIII. aj tento rok dopadla na výbornú. Majitelia svoje autá zdokonaľujú celé roky. Embéčka tak môže vyzerať zaujímavejšie a luxusnejšie, ako nejaký drahý športiak. Autá boli zdokonalené do najmenších detailov. Ako dokázali majitelia tieto autá zladiť s dnešnou módou nám posúdil náš fashion expert, majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

Bavorák.

No motor je nadupaný pekne. Kolesá perfektné. Môže ísť trhať betón na cesty.

 

 

Embina.

Fíha, dávno zabudnutú lásku niekto oprášil a vyvetral? Sa čudujem, že prežila cestu až z Košíc...

 

 

Fabi.

No tak keď toto je Fábia, tak ja padám od úžasu. Škoda, že to nie je lepšie odfotené, asi by bolo na čo pozerať. Odpadol som. :-)

 

 

Felda.

Tiež pozerám, že pred šrotoviskom ju zachránil asi Gargamel s Azraelom. Sranda musí byť a rozprávky treba pozerať aj vo vyššom veku.

 


Fifi.

Neviem z fotky čo je to za auto, ale očividne nejaký japonsky športiak, ak sa nemýlim. Radšej mu vymontovali kolesá, aby nikam nezdrhol, lebo by sa za ním len tak zaprášilo. Ten motor musí byť rýchlejší ako má bežné auto aj bez kolies.

 

 

Oktula.

Z tejto fotky moc nevidím vzhľad auta, ale na motore je vidieť, že niekto má toto auto viac ako rád, lebo ten motor bude asi drahší ako celé auto.


Text a foto: Júlia Kampfová
 

prispievatelia | 23.7.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk