Módna polícia: Oci, ponožky v sandáloch sa nenosia

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 7.12.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/7956-modna-policia-oci-ponozky-v-sandaloch-sa-nenosia/modna-policia-oci-ponozky-v-sandaloch-sa-nenosia/

Prvý augustový víkend sa v kempe Sĺňava II Pullman pri Piešťanoch stretli milovníci Trabantov. Ich majitelia spoločne prenocovali v kempe pod stanmi a celý deň si užívali skvelú atmosféru v spoločnosti svojich miláčikov. „Daj si dole ponožky, prosím ťa. Veď máš sandále, skritizujú ťa,“ upozornil syn Štefan otca Štefana. Starší pán si však napokon ponožky nechal. Od zeme nebolo najteplejšie a ladili mu s farbou Trabanta. Ako sa na túto akciu obliekli oni aj ostatní zúčastnení, hodnotil náš fashion expert, majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

Andrej.
Andrej myslel na všetko. Aby ešte viac zapadol medzi trabantistov, nezabudol ani na tričko s námetom auta rovnakej značky.


Mickey a Minnie.
Čo títo dvaja robili na zraze trabantistov? :) Nebolo im v tých kostýmoch teplo?

 

 

Štefan a Štefan.
Júúj, pán Štefan, syn vám dobre radil! Ponožky sa do šľapiek nenosia. Ale zvyšok oblečenia je supeer. Musím uznať, že pán Štefan je štýlový pánko. :)

 

 

Marián.
Marián sa asi chcel farebne prispôsobiť svojmu autu. Len škoda kraťasov, ktoré mohli byť modré, čierne alebo biele. Ale inak fajn.

 

 

Miroslav a Matej.
A znova tričko s autíčkom. :) K bielemu tričku sa pekne hodia šortky rôznych farieb a vzorov, teda aj kárované, ktoré zvolil Miroslav. Matejovi tiež nemám čo vytknúť.

 

 

Andrea a Roman.
Pani Andrea sa zladila veľmi dobre. Kabelka s farebným kvetom celý jej vzhľad oživuje. Na Romanovi tiež nevidím nič zlé. Všetko je O. K.

 

Text a foto: Júlia Kampfová

prispievatelia | 12.8.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk