Módna polícia: Zahodiť šatku, vymeniť sandále!

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/8174-modna-policia-zahodit-satku-vymenit-sandale/modna-policia-zahodit-satku-vymenit-sandale/

Poľovnícky kaštieľ na Planinke je ideálnym miestom pre letné tábory. Cez prázdniny si tam hostia doslova podávali kľučky. Vedúci vedia, že je dôležité pripraviť pre deti pestrý program, pri ktorom sa zabavia a zašportujú si. Ich oblečenie by preto malo byť predovšetkým pohodlné a praktické. To platí nielen pre deti, ale aj pre vedúcich. Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash, je toho názoru, že aj pracovné oblečenie by malo byť slušivé a pekne zladené. Najväčší problém má so sandálmi, najmä ak sú pánske a má ich obuté žena. Ktovie, čo by si o tom pomyslel gróf Erdödy, ktorý tu letné mesiace trávil v minulosti. :)

 

Monika.

Toto je celé zle. Farebne i štýlovo, a čo mi najviac prekáža, sú pánske sandále. Na ženách vyzerajú úplne katastrofálne.


Tomáš a Veronika.
Ich outfit je taký domácky. Mohli sa prezliecť predtým, ako išli von...

 

 

Petra 2.
Neviem, či bola Petre zima, ale je na nej toho akosi priveľa. Mala zabudnúť na tričko s legínami a nechať si na sebe len šaty. Topánky sú hrozné a vôbec sa nehodia k zvyšku oblečenia.

 

 

Martin.
Martin, tú šatku na hlave viac nenos! Vyzeráš v nej ako v kúpacej čapici. :)

 

 

Petra.
Ach, tá šiltovka! Ach, tie sandále! Tričko s nohavicami sú v pohode.

 

 

Rasťo.
Bez tej košele by to bolo lepšie, ale i tak to celkom ujde.
 

prispievatelia | 2.9.2012 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk