Originálne oslavy. Zadarmo skontrolujú autá pred zimou

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 3.8.2020
https://www.trnavskyhlas.sk/c/8525-originalne-oslavy-zadarmo-skontroluju-auta-pred-zimou/originalne-oslavy-zadarmo-skontroluju-auta-pred-zimou.htm

TRNAVA - Deň Trnavského samosprávneho kraja bude vo štvrtok 4. októbra takmer vo všetkých zariadeniach, ktoré patria do zriaďovateľskej pôsobnosti krajskej samosprávy.

Ilustračné foto. Autor: SAŠ Trnava 

 

Múzeá, galérie, osvetové strediská a ďalšie inštitúcie na tento deň pripravili prednášky, nové výstavy a prezentácie, vstup bude všade bezplatný.


Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave bude v tento deň zadarmo registrovať nových čitateľov a odpustí aj prípadné sankcie za oneskorené vrátenie kníh.
Vedenie kraja bude popoludní v trnavskom Divadle Jána Palárika udeľovať ocenenia osobnostiam a kolektívom z regiónu.


Originálnym spôsobom sa do Dňa Trnavského samosprávneho kraja zapojí Stredná odborná škola automobilová na Coburgovej ulici v Trnave, ktorá ponúkne vo štvrtok a v piatok motoristom bezplatné prehliadky ich vozidiel pred zimnou sezónou.


Podľa riaditeľa Jozefa Ormandyho ich budú vykonávať žiaci pod odborným dohľadom svojich majstrov od 8. až do 18. hodiny.


Súčasťou dňa bude aj konferencia Energetické zdroje regiónov - súčasnosť a budúcnosť, ktorú kraj organizuje v aule Materiálovotechnologickej fakulty STU v Trnave.


sita

prispievatelia | 2.10.2012 | AKTUALITY | https://www.trnavskyhlas.sk