Na halovom turnaji opäť kraľoval Výber Oblastného futbalového zväzu Trnava

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.1.2014, 17.22, Ján Král

Zimný halový turnaj O pohár predsedu Oblastného futbalového zväzu Trnava vyhral obhajca titulu.

Víťazný tím ObFZ Trnava. Foto: Ján Král

Triumf si opäť odnáša tím Výberu Oblastného futbalového zväzu, ktorý na turnaji viedol tréner Peter Varga.

Reprezentačný tím oblasti prešiel turnajom bez jediného zaváhania, v skupine si poradil pomerom 11:0 s Dubovanmi a 4:1 s Majcichovom.

V semifinále tesne porazil Červeník 3:2 a vo finále zdolal Malženice 4:2, keď sa strelecky darili Šulekovčanom Kolonymu a najmä Patrikovi Nemcovi, autorovi finálového hetriku.

V stretnutí o tretie miesto porazil Majcichov Červeník 3:1. Piate miesto po remíze 4:4 s Jaslovskými Bohunicami získali v penaltovom rozstrele hráči Dubovian.

Ďalšie info o turnaji nájdete TU.

Na turnaji vyhlásili aj tím Givova All stars team a ocenili najlepších jednotlivcov. K oceneniam hráčom gratuloval osobne aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik.

Výťažok z podujatia vo výške 450 eur poukáže ObFZ Trnava Dennému detskému sanatóriu pri Fakultnej nemocnici v Trnave. Šek si prevzal riaditeľ nemocnice Martin Tabaček.

Individuálne ocenenia:

Najlepší hráč: Lukáš Kirka (Výber ObFZ Trnava)
Najlepší brankár: Andrej Gábriš (Červeník)
Najlepší strelec: Juraj Braniša (Malženice) – 6 gólov

Givova All Stars turnaja: Andrej Gábriš (Červeník) – Slavomír Scheip (Majcichov), Daniel Boháčik (Červeník), Radovan Pilíšek (Výber ObFZ Trnava), Juraj Braniša (Malženice)

Hrali za Výber ObFZ Trnava: Ján Veselý (Jalšové) - Adam Doktor (V. Orvište), Lukáš Kirka (Jalšové), Tomáš Kolony, Patrik Nemec (obaja Šulekovo), Marek Jurina, Ľuboš Adámek (obaja B. Kostol), Daniel Marušic, Michal Németh, Marcel Onder (všetci Drahovce), Timotej Tibenský (Cífer), Lukáš Pecko, Ľubomír Heteš, Radovan Pilíšek (všetci H. Krupá)
Tréner: Peter Varga, asistent: Štefan Kessl, vedúci mužstva: Jozef Sasko, manažér tímu: Peter Dubec