Trnavské rybníky
reklama

Zvončín umrel na krásu, teší sa na Dolnú Krupú

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.4.2011, 00.00, Ján Král

Ťahákom ďalšieho kola bude súboj Zvončína s Dolnou Krupou. Kým zverenci Mária Bachratého vyhrali v Brestovanoch gólom, Zvončín odchádzal z Prašníka s nečakanou prehrou 2:5.

„Umreli sme na krásu. Hrali sme futbal a súper dával góly,“ povedal tréner Zvončína Rudolf Klenkovič. „Vynechali sme zo zostavy hráčov, ktorí majú po tri žlté karty, aby boli k dispozícii na súboj s Dolnokrupčanmi. Pre pracovnú zaneprázdnenosť nám budú chýbať iba Ševčík a Jankovič,“ pokračoval Klenkovič, ktorého teší, že k dispozícii bude mať takmer kompletný káder. Po zranení sa totiž vracajú do hry individuálne silný stredopoliari Macho a Lukačovič. „Dolná Krupá je silná v štandardných situáciách. Verím však, že prídu hrať futbal, a nielen betónovať. Tešíme sa na súpera, solídnu divácku kulisu i našich kritikov,“ pousmial sa Klenkovič.
Dolná Krupá odohrala v Brestovanoch vyrovnaný duel, rozhodujúci gól vsietil v 89. minúte Suchán. „V prvom polčase nám rozhodca neuznal gól. Boli sme však lepší a zaslúžene sme vyhrali,“ uviedol tréner Mário Bachratý. Na ihrisku mu chýbal pre pracovné povinnosti obranca Hulík a pre zdravotné problémy útočník Nádaský. „Verím, že obaja budú na zápas vo Zvončíne už k dispozícii. Do útoku sa po zranení vrátil Boďo a hneď v Brestovanoch sa prezentoval dobrým výkonom,“ povedal Bachratý.
V prvom zápase na pôde Dolnej Krupej sa zrodila remíza 1:1. Teraz chcú obe mužstvá vyhrať, výsledok môže výrazne ovplyvniť konečné účtovanie v tabuľke. „Na správnu mieru by som rád uviedol svoje slová, ktoré som na adresu Zvončínčanov povedal po jesennom súboji. Vtedy som ich mužstvo svojím výrokom nechcel dehonestovať. Myslel som svoje slová tak, že som od nich iba očakával útočnejší futbal. Pred ich mančaftom máme zdravý rešpekt, chceme tam však bodovať. Ako som povedal po stretnutí s Prašníkom, dva zápasy v rade na súperových ihriskách – v Brestovanoch a vo Zvončíne – ukážu, ako sme na tom,“ podotkol Bachratý.
 

Púpavy pri aleji
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama