Futbal, 2. liga: Juniori Spartaka podľahli Šali

ŠPORT - Futbal - Spartak | 7.9.2014, 15.05, Ján Král

Spartak Trnava prehral v siedmom kole druhej ligy so Šaľou 1:2. O výsledku sa rozhodlo v prvom polčase, keď padli všetky góly.

Medzi najaktívnejších hráčov juniorky patril Erik Jirka (v červenom). Foto: Ján Král

Hostia udreli hneď v úvode, keď po priamom kope hlavičkoval zblízka do siete Szabó. Aktívnejším tímom boli v ďalšom priebehu hry spartakovci, ktorí sa tlačili dopredu, no boli to opäť hostia, ktorí udreli, keď útočník Szabó zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Andeli sa však ešte do prestávky vrátili do hry zásluhou gólu Koštiaľa, ktorý potiahol loptu a jeho ľahko tečovaná strela skončila v sieti.

Po zmene strán sa Trnavčania snažili o vyrovnanie, pozorná defenzíva hostí im to však nedovolila.

"Ťažko sa mi hodnotí dnešný zápas. Opäť sme inkasovali rýchly gól, potom sa ťažko hrá, lebo súper sa stiahne a pokúša sa o brejky. Dnes sa to potvrdilo, výkon sa mi nepáčil, nebol som spokojný s hráčmi. Naši si nechávali obrovský odstup od hráčov, ktorí zakončovali v plnom behu. V druhom polčase sme inkasovali tyč, keď hráči pri rohu vôbec nereagovali na pohyb súpera. Dnes to nebolo vôbec dobré," povedal tréner juniorov Spartaka Pavol Bartoš.