Futbal, OSA: Bučany s Lokomotívou nedohrali pre inzultáciu rozhodcu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.9.2014, 19.23, prispievatelia

Dechtice na domácom trávniku prehrali s Voderadmi. Bučany však zrejme získajú tri body za nedohraný zápas s Lokomotívou, kde prišlo k inzultácii arbitra čo ich vynesie do čela tabuľky.

Futbal, OSA: Bučany s Lokomotívou nedohrali pre inzultáciu rozhodcu

V Suchej nad Parnou sa tešili z bodov Pavlice (v modrom). Foto: Ján Král

Kátlovce porazili béčko Bolerázu, v závere rozhodol Marek Hlavatovič. Doma sa tešili aj Bohdanovce, prvý z gólov do siete Dolných Orešian zariadil už v úvodnej minúte Filip Nádaský.

Pavlice otočili zápas v Suchej a vezú domov tri body. Niečo podobné sa podarilo aj Ružindolu a béčko Jaslovských Bohuníc vyšlo bodov na prázdno.

V dueli Košolnej proti Dobrej Vode sa zaskvel hetrikom Dušan Turanský. Špačince a Biely Kostol si body delili po remíze 1:1.

SWAN OSA – 9. KOLO:
Dechtice – Voderady 1:2 (0:1)

Góly: 77. D. Hlavatovič – 32. Zelenský, 75. Cíferský
DECHTICE: Kúdela – M. Maška, Manca, Sliva, Drgoň, Kalaš, Hlavatovič, P. Maška, Kováč, Cmero, Chrvala (Krivánek, Kolesík)
VODERADY: Bachratý – Izakovič, Šurina, Rosypál, Dubovský, Zelenský, Fatranský, Trog, Šoka, Cíferský, Živický (Páleník, Plavucha, Horňáček)

Kátlovce – Boleráz B 2:1 (0:0)
Góly: 52. R. Hlavatovič, 83. M. Hlavatovič – 56. Chudý
KÁTLOVCE: Banič – M. Hlavatovič, Krchnár, Sliva, Uváček, Vagovič, Vyhlídal, J. Hlavatovič, R. Hlavatovič, Hupka, Gajarský (Pavlík, Dadík, Beňo)
BOLERÁZ B: Šmalinský – Vavro, Miškovič, Ostradický, Marek Daniš, Neštický, Horník, Židek, Hilko, Dráb, Zajíček (Chudý, Slamka, Prochádzka)

Bohdanovce – Dolné Orešany 3:1 (0:0)
Góly: 1. Nádaský, 70. Brečka, 82. Heriban – 75. Jaroška
ČK: 65. Novák (D. Orešany)
BOHDANOVCE: Kessl – Braniša, Doboš, Kövor, D. Palšovič, Mikinič, Nádaský, Dolinaj, Brečka, Ryška, I. Palšovič (Janec, Heriban, Chmela)
D. OREŠANY: Krutý – Braniš, Tománek, Kaša, Novák, Banár, Jaroška, Barančík, Ileš, Dostál, Sloboda

Suchá – Pavlice 1:2 (1:1)
Góly: 34. Dubravec – 42. Grinaj, 57. Voško
SUCHÁ: Hirner – Kuracina, Pospíšil, Dubravec, Slovák, Matúšek, Kollár, Bílik, Hájiček, Januš, Poláček (Horník, Rybařík, Lastovička)
PAVLICE: P. Hutár – Grinaj, Ivančík, Voško, Ševčík, Mat. Kollár, Mich. Kollár, Križan, M. Hutár, Kanis, Štora ( Dubovský, Koroš, Moncman)

Košolná – Dobrá Voda 4:0 (1:0)
Góly: 10., 47. a 67. D. Turanský, 59. Chudják
KOŠOLNÁ: M. Chudják – Bobok, M. Turanský, D. Turanský, Holekši, Konečný, Volek, Zachar, Čavara, S. Chudják, Ševčík (Karas, Halaksa, Bobok)
D. VODA: Turanský – Chnapko, Ružička, Klčo, Mat. Danko, Gálovič, T. Novák, Paldan, M. Novák, P. Danko, Benuščák (Dubrava, Chmela)

Jaslovské Bohunice B – Ružindol 1:2 (1:1)
Góly: 5. Ľ. Hrčka – 42. M. Moncman, 85. P. Morong
J. BOHUNICE B: Piačka – Masarovič, Kubiš, Sokolovič, Hollý, Galovič, Gajarský, Bobák, Michalička, R. Hrčka, Ľ. Hrčka (Remenár, Kubiš)
RUŽINDOL: Uhlár – M. Turoň, Moncman, M. Morong, P. Morong, Karády, P. Turoň, Bardáč, Patko, Babka, D. Turoň (Pokrývka, Filipčík)

Špačince – Biely Kostol 1:1 (0:1)
Góly: 47. Zárecký (z pen) – 20. Kapičiak
ČK: 85. Mužík (Špačince)
ŠPAČINCE: Gebauer – Landrišič, Zárecký, Mužik, Mich. Púchly, Pakanec, Tajcnár, Kubiš, Izakovič, M. Dobrovodský, L. Dobrovodský (Púchly, Brestovanský)
B. KOSTOL: Šiška – Kobza, Mesároš, M. Jurina, Podstrelený, L. Jurina, Dobrovodský, Pösinger, Kapičiak, Adámek, Čmehyl (Hoblík, Gažovič, Lehotský)

Bučany – Lokomotíva Trnava 3:1 (0:0) – nedohrané pre inzultáciu rozhodcu
Góly: 11. a 51. Fančovič, 41. Belák – 57. Vašíček
ČK: 65. Bajcar (Lokomotíva) – za inzultáciu rozhodcu
BUČANY: Jamrich – Vančo, Hlúch, Fančovič, Bunček, T. Habes, Belák, Suchoň, Ryšavý, Sokolovič, Rafi (Janák, Belokostolský)
LOKOMOTÍVA: Súkeník – Vašíček, Bajcar, Valovič, Šišmič, Pivoluska, Schmidt, Laurinec, Juriš, Valovič, Poláček (Boháček)

V dobrom zápase z oboch strán, sa ujali vedenia domáci po góle Fančoviča. Domáci hru kontrolovali a boli lepší, ale hostia hrozili z brejkov cez rýchlych útočníkov. Po polčase upokojil domácich Belák, keď preloboval Súkeníka. V druhom polčase najprv hostia pritlačili Bučany, ale Fančovič využil priamy kop a dorazil loptu do siete. Hostia odpovedali gólom Vašíčka z hranice šestnástky. Potom prišla sporná situácia v domácom pokutovom území, keď rozhodca nechal pokračovať v hre. V následných emóciách prišlo ku kontaktu hráča Lokomotívy s rozhodcom, čo vyhodnotil arbiter ako inzultáciu a zápas predčasne ukončil v 65. minúte.