Futbal, 3. liga - dohrávka: Céčko Spartaka remizovalo vo Veľkých Ludinciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.10.2014, 09.01, prispievatelia

V stredajšej dohrávke odloženého 17. kola tretej ligy západ zdolali remizovalo C-mužstvo Spartaka vo Veľkých Ludinciach 1:1, pričom nebolo ďaleko ani od plného bodového zisku.

Ilustračné foto: jkr

"Zápas priniesol pomerne solídny futbal vo vysokom tempe na malom ihrisku s veľkým množstvom osobných súbojov. Tomu sme prispôsobili aj rozostavenie, prehustili sme stred poľa, kde zahral výborne Jakabovič. Prvý polčas sa snažili domáci presadiť hlavne prihrávkami na tretieho útočníka so zabiehaním za obranu, ale hru výborne čítal brankár Hrivňák. My sme mali niekoľko šancí - po rohovom kope sme hlavičkou trafili brvno, Remeň po individuálnom prieniku dobre vystrelil a po individuálnej akcii nedôrazné zakončil Steinhübel. Domáci hrozili najmä štandartnými situáciami. V druhom polčase sme ešte zlepšili prechod do obrany a držali domácich ďaleko od našej brány. V obrovskej šanci sa ocitol po hodine hry Vido. Spätnú prihrávku z pravej strany dával už do prázdnej bránky, kde sa hodil do strely domáci obranca a rukou zastavil jasný gól, ale rozhodca nereagoval. V 75.minúte sa k lopte na šestnástke dostal Juhász a do čistej šance vysunul Virága, ktorý s prehľadom otvoril skóre. Keď už sme videli tri body na našom konte, prišiel nepochopiteľný priamy kop pri rohovej zástavke. Domáci sa vrátane brankára nahrnuli do našej päťky a posledným centrom zápasu vyrovnal Kovács na 1:1."