Futbal, OM: Drahovce uchmatli v Leopoldove bod, Zeleneč vyhral nad Cíferom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 18.10.2014, 18.14, Ján Král

Brestovany vstávajú z popoľa. Zatiaľ pozvoľne, ale začínajú bodovať. S Červeníkom uhrali remízu, hoci prehrávali od deviatej minúty. Po polhodine hry nevyužil penaltu Halada, no v 57. minúte vyrovnal Tomaškovič.

Futbal, OM: Drahovce uchmatli v Leopoldove bod, Zeleneč vyhral nad Cíferom

Za Zeleneč sa gólovo presadil aj Cyril Maron (v zelenom). Foto: Ján Král

Naopak, Hrnčiarovce opäť prehrali, tentoraz rozdielom triedy so Zavarom a patrí im posledná priečka tabuľky.

Jalšové dokázalo na gól Šulekova okamžite reagovať a potom v dueli ešte dvakrát viedlo, no napokon sa zrodila remíza 3:3. Vyrovnanie zariadil hosťujúci Nemčok desať minút pred koncom. V dueli padli i dve červené karty, po jednej na každej strane.

Druhé Siladice viedli v Dolnej Krupej, domáci ale odpovedali Pavlom Bohunickým a rovnaký hráč v 84. minúte poslal domácich do vedenia. Hostia však zapli na vyšší prevodový stupeň a  podarilo sa im ešte vyrovnať gólom Raua.

Siladice na Leopoldov naďalej strácajú iba dva body, pretože líder tabuľky doma iba remizoval s Drahovcami.

Výhru Hornej Krupej nad Veľkým Orvišťom zariadil taktiež iba jediný gól, zaznamenal ho Richard Gašparík