Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka nestačilo na lídra súťaže

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.10.2014, 18.24, prispievatelia

Treťoligová rezerva Spartaka nebodovala u lídra súťaže, prekvapivo však vyhrali Piešťany v Nových Zámkoch.

Lukáš Vido dal jediný gól Trnavčanov. Foto: Ján Král

Tréner Miroslav Hájiček o zápase povedal: „Zápas u lídra mal veľmi dobrú úroveň a som rád, že my sme k tomu prispeli svojim výkonom. Úvod začali domáci tradične náporom, ktorý sme ustáli. Po polhodine hry však ruku Magdolena v šestnástke rozhodca zapískal a domáci z penalty otvorili skóre. Do druhého polčasu sme hru neotvorili a naďalej sa snažili využiť každý brejk. Domáci Mészáros potrestal nedorozumenie Hrivňáka s obrancami gólom do prázdnej bránky a bolo 2:0. Znížiť sa nám podarilo až v 88. minúte krásnou strelou Vida do šibenice. Potom náš vabank potrestali domáci v nadstavenom čase na konečných 3:1. Za seba i celé mužstvo by som chcel pochváliť domácich divákov za objektivitu a potlesk obom mužstvám. Napriek tvrdej hre to bol veľmi férový zápas na oboch stranách s nasadením až do posledného hvizdu."