Futbal, OSB: Klasovitý strelil za Ostrov päť gólov, Madunice triumfovali v Chtelnici

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.10.2014, 19.54, prispievatelia

Madunice vyhrali v Chtelnici a zvýšili svoj náskok na čele tabuľky. Trojica ich prenasledovateľov v boji o postup Borovce, Dubovany a Pečeňady zaznamenala bodové straty.

Futbal, OSB: Klasovitý strelil za Ostrov päť gólov, Madunice triumfovali v Chtelnici

Autor piatich gólov Ostrova Milan Klasovitý. Foto: george

Gólový koncert predviedol opäť Klasovitý z Ostrova. Futbalisti Prašníka vyučovali vo Veselom, súperovi strelili päťku. Rovnako sa darilo aj strelcom Ratnoviec proti Kľačanom. Šípkové uspelo v Bojničkách.

ADRENALIN OBLASTNÁ SÚŤAŽ B – 13. kolo:
Borovce – Banka 1:1 (1:0)

Góly: 7. M. Jankech – 50. Varga
BOROVCE: D. Jankech – Kapičák, Baraczka, Šašo, Kolník, Tonkovič, Péči, M. Jankech, Herceg, Macháč, Koprna (Štefanka, P. Jankech)
BANKA: Rusnák – Vajsábel, Michalák, Benko, Varga, Pazderka, P. Bogora, Samuhel, Lulovič, Mahrek, Belan (Kantek, T. Balcír)

Dolný Lopašov – Pečeňady 2:1 (2:1)
Góly: 5. Mačica, 26. Vrbovský – 42. Chudý
DOL. LOPAŠOV: Pavelský – Čerňanský, Lukáč, Braniša, Masárik, Gula, Kubiš, Buchel, Vrbovský, Mačica, Lenghart (Špernoga, Kabela, Zemko)
PEČEŇADY: Vidlička – Lužák, Zubčák, Karaba, Durdy, Ondrášik, Mitošinka, Pekarovič, Jankovič, Holiš, Chudý (Macho, Vígh)

Chtelnica – Madunice 0:4 (0:2)
Góly: 26. Polák, 45. Rusnáčik, 75. Vavrinec, 90. Hargaš
CHTELNICA: Bašňák – Tomáška, Bolla, Kalaš, Bílik, Jak. Slabý, Blanárik, Zemko, Joz. Slabý, Kurucz, Kadúc (O. Zemko, Piačka)
MADUNICE: Miník – Žuffa, D. Vavrinec, Potrok, Hargaš, Kabát, Mesároš, Rusnáčik, J. Chalány, Polák, Blaho (Bojaj, Hyben)

Veselé – Prašník 0:5 (0:2)
Góly: 30. a 53. M. Klein, 44. P. Klein, 67. Pašmík, 72. Žažo
VESELÉ: Ševečka – Michalčík, M. Krajčo, Duračka, Strecký, D. Krajčo, Hrčka, Bartovic, Konček, Klúčovský, Lesay (Bašovský, Ondriga)
PRAŠNÍK: Kulich – Nykodem, M. Klein, Žažo, Pašmík, Adamec, Salaj, M. Kazík, P. Klein, Kubík, M. Obuch (R. Bielik, Ilenčík)

Ratnovce – Kľačany 5:0 (4:0)
Góly: 2. a 67. Stachura, 12. Geschwandtner, 19. Petrík, 32. Kalaba
RATNOVCE: Križna – Stachura, Bílik, Paulovič, Petrík, Stolárik, Pulman, Geschwandtner, Brezovan, Kalaba, Kútny (Pavlovič, Žák, Vetrík)
KĽAČANY: Bôžik – Matiašovič, Lamparský, Vejčík, Mikuš, Gula, Ďuriš, Hanke, Kubatka, Š. Gula, Loskot (Sečány, Čerči, Šajánek)

Trakovice – Dubovany 0:0
TRAKOVICE: Putera – Radošovský, Š. P. Chudý, Trokan, Husár, Ščasnovič, P. Kubiš, Tanáč, Ballerk, Komarňanský (Janovič, M. Chudý, T. Kubiš)
DUBOVANY: Tonkovič – Š. Strečanský, Kusý, O. Strečanský, Konečný, Vrbík, M. Strečanský, Pastorek, J. Kollár, Lietavec, M. Kollár (Orihel)

Bojničky – Šípkové 1:4 (0:1)
Góly: 48. Mihina – 26. Šalát, 83. Oška, 89. a 90. Strecký
BOJNIČKY: Šesták – T. Kubíček, Špáčil, Dekan, Šesták, Kabát, Pavelka, Mihina, Bučko, B. Kubiček, R. Kubiček (Škoda, Václavík)
ŠÍPKOVÉ: Kaclík – Oška, M. Balcír, Kolník, Lago, Žilka, Strecký, Líška, Šalát, Nižňanský, Puvák

JÁN KRÁL

Ostrov – Dolné Trhovište 8:1 (5:1)
Góly: 4., 15, 17., 47., 77. Klasovitý, 29. Mitošinka, 42. O.Holán, 61. Bojkovski– 43. Baraniak
OSTROV: Valo L. - Valo D., Urbánek, Chochula, Bubák, Holán O., Svetlík, Mitošinka, Bojkovski, Klasovitý, Kabát(Lukáč, Holán M.)
D. TRHOVIŠTE: Jančička L. - Macejka P., Šajter M., Blšťák, Häckel, Šajter B., Košík, Macejka E., Baraniak, Jančička K., Sobkuliak(Macejka B., Vlčko)

Za krásneho počasia pripravili domáci hráči pekné predstavenie. Už v 17. minúte skompletizoval hattrick Klasovitý. Do polčasu pridali góly ešte O. Holán s Mitošinkom. Na polčasových 5:1 priebežne korigoval po peknom sóle hosťujúci Baraniak. Po polčase pokračovali Ostrovčania v kombinačnej hre a pridali dalšie tri góly, keď sa opätovne presadil dvakrát Klasovitý a Bojkovski. Veľa šancí zostalo nepremenených. Päťgólového strelca v Ostrove nepamätajú ani najstarší pamätníci.