ŠPORT - Hokej | 15.1.2015, 07.00, prispievatelia

O góly Trnavy sa postarali Poláček, Baran a Barinka.

Hokejisti potvrdili úlohu favorita a zdolali Považskú Bystricu na jej ľade

Ilustračné foto: shutterstock.com

V 38. kole prvej hokejovej ligy cestovali trnavskí hokejisti do Považskej Bystrice a do vedenia išli už v úvode zápasu, keď v druhej minúte skóroval kapitán Pavol Poláček. Viac gólov už v prvej tretine nepadlo.

Domáci vyrovnali hneď na začiatku druhej časti hry, keď trnavského gólmana prekonal Miroslav Ižvold.

Martin Baran, najproduktívnejší Trnavčan v súťaži, poslal gólom v 34. minúte svoj tím opäť do vedenia. Tento zásah sa neskôr ukázal ako víťazný, keďže brankár Hála už neinkasoval.

Stav stretnutia na 3:1 pre Trnavu upravil päť minút pred koncom duelu skúsený Peter Barinka.

Sériu zápasov na klziskách súperov uzavrú gladiátori už v piatok 16. januára na zimnom štadióne v Michalovciach.